سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Třebovák Karel Holas از chechomor می گوید: خیابان مدرسه خوبی برای نوازندگان است.

[ad_1]

در حیاط قلعه در لیتومیسل شما در زیر باران کنسرت اجرا کردید. آیا تا به حال به دلیل شرایط جوی کنسرت خود را لغو کرده اید؟

بله ، و بیش از یک بار. اما ما همیشه او را جایگزین کرده ایم. این اتفاق در Velká nad Veličkou و همچنین در Příbram برای ما رخ داد. در لیتومیل گفتیم که بین قطرات باران یا شاید بیشتر شبیه قطرات باران کنسرت برگزار می شود.

شما تقریباً در خانه در لیتومیسل هستید.

می توانید با فرانتا بگویید (با یکی دیگر از اعضای گروه František Černý ، یادداشت سردبیر) ما در اسویتاوی متولد شدیم … من در موراوسکا تربوا و فرانتیشک در اسویتاوی بزرگ شدم. در ماه سپتامبر با ما در Moravská Třebová بازی می کنیم. من یک مادر و یک برادر در اسویتاوی دارم ، بنابراین مدام برمی گردم.

این تور 33 لذت زندگی نامیده می شود. بزرگترین شادی شما چیست؟

البته بزرگترین لذت من در زندگی خانواده ام است. اما من زندگی موسیقایی هم دارم و این دومین لذت بزرگ است.

چهومور در حال حاضر عصر مسیح است. بلوغ می کند؟

من می گویم در حال بلوغ است ، اما مطمئناً دارد پیر می شود. من فکر می کنم هر چه سن فرد بالاتر می رود ، بیشتر او را دوست دارد. یه جورایی خنک تره

و کارل هولاس هنوز در 60 سالگی تازه است؟

تا حالا. همه چیز کار می کند ، بنابراین خوب است. مخاطب محل پرورش گروه است. این برای همه … شما نمی توانید فقط در یک اتاق تمرین بدون افراد تلاش کنید. یا ارائه دهید ، اما پس از آن تجربه مناسب نیست و از کنسرت با هم استفاده کنید و به اشتراک بگذارید. این بیشترین است.

گروه chechomor آمد تا به تماشاگران زیادی در میدان Moravska Trebova گوش دهد.  به هر حال ، او نقش مادری خود کارل هولاس را بازی کرد.گروه chchomor آمد تا به تماشاگران زیادی در میدان Moravska Trebova گوش دهد. به هر حال ، او نقش مادری خود کارل هولاس را بازی کرد.منبع: ترزا هولانوا

چگونه به عنوان یک گروه از Covid جدا شدید؟

در موج اول ما آلبوم Joy of Life را ضبط کردیم. در مرحله دوم ، ما از شنوندگان در اینترنت مراقبت کردیم ، سفری را برای یافتن آهنگ چک ، چگونگی رسیدن به آهنگها و آنچه با آنها تجربه کردیم ، انجام دادیم. ما یک ویدئو گرفتیم. چیزهای زیادی وجود داشت و به نوعی او فرار کرد. ما نیز متوقف شدیم و از یک طرف خیلی خوب بود.

بنابراین بحران کرونا چیز مثبتی برای شما به ارمغان آورده است؟

من کل کار را به عنوان یک توقف در نظر گرفتم. همه بیرون بودیم من سعی کردم جنبه های مثبت را در آن پیدا کنم ، به جنبه های بد آن نگاه نکردم. ممکن است کسی متوقف شود و از خود بپرسد آیا ممکن است در مورد آنچه انجام می دهد اغراق آمیز باشد. و باید بگویم که استراحت اجباری در نهایت خوشایند بود. من خیلی چیزها را مرتب کردم که معمولاً برای آنها وقت نداشتم. ما بایگانی ها را پاک کردیم و متوجه شدیم که در آن 33 سال دیسک های زیادی داشتیم. اما من در خانه ، در زیرزمین ، در اتاق زیر شیروانی و غیره نظافت می کردم.

امسال شما سه سالگی را جشن می گیرید. آیا تا به حال شروع گروه را به خاطر دارید؟

غالبا. ما به یاد داریم که چگونه آبجو می نوشیدیم و چگونه تصمیم گرفتیم که دیگر در خیابان وایت بازی نکنیم. اما می دانید که این خیابان مدرسه بسیار خوبی است. او چنین چیزهایی را به شما آموزش می دهد که شما در پیاده رو ایستاده اید و کسی مجبور است متوقف شود. و وقتی کسی می ایستد و به شما می آید ، این بزرگترین پاداش است. و وقتی چیزی را در کلاه خود می اندازد … بازی خیابانی نیز یک هنر است.

آن 33 سال را چگونه به خاطر می آورید؟

هر اتفاقی که افتاده به درستی اتفاق افتاده است. و این درست مثل آن است.

جوانان و سالمندان هجده ساله در کنار تماشاگران ایستاده اند. خیلی خوب است که همه نسل ها می روند ، اینطور نیست؟

من می گویم ما یک گروه خانوادگی هستیم. پیر و جوان با ما موافق هستند. که بوی کمی می دهد ، اما ما به هیچ وجه آن را قبول نداریم. خوب است.

با چه چیزی بزرگ شدی؟

من به زندگی بزرگ و کلاسیک هایی که در مدرسه خوانده بودم گوش می دادم.

کنسرت Litomysl دارای 33 آهنگ بود. چه کسی آنها را انتخاب می کند؟

همراه با فرانتا. هر کس آنچه می خواهد می گوید و این نیز باید پیشرفتی داشته باشد. سپس افراد زیادی در اطراف ما هستند که می توانند به ما توصیه کنند چگونه از بیرون آن را ببینیم.

کنسرت به مدت سه روز متوالی. سخت است؟

بازی شادی آور است. البته سخت است ، اما ما آن را قبول نداریم.

چه چیزی در ذهن دارید؟ آیا مثلاً برای سی و پنجمین سالگرد رکورد دیگری ثبت می شود؟

ما در حال برنامه ریزی چیزی هستیم ، اما باید ببینیم چه زمانی به دست ما می رسد.

شاید موج دیگری از coid بیاید و دوباره زمان وجود داشته باشد.

عیسی ، نترس (خنده)[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *