سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Supermoto جهانی در میتو برگزار می شود. “سازماندهی یک قهرمانی؟ شما باید کمی دیوانه باشید. “

[ad_1]

از اوایل بعد از ظهر روز سه شنبه ، داوطلبان در ورودی حضور داشتند ، بنرهایی را نصب می کردند ، یخچال ها را بیرون می کشیدند ، موانع نصب می کردند و از ساختمان مدیریت صدای جیرجیرک اعضای اصلی تیم اجرایی ، مشخص کردن جزئیات نهایی به گوش می رسید.

شوق و اشتیاق ، بلکه بخش اعظمی از عصبی بودن ، جو موجود در محل اتودروم Vysoké Mýto است. “وقتی سوار موتورسیکلت می شوید و تصمیم به مسابقه می گیرید ، باید کمی دیوانه باشید. اگر تصمیم دارید چنین رویدادی را سازماندهی کنید ، باید بخشی از این جنون را در خود داشته باشید “، گفت: جیری چاپ ، یکی از اعضای نزدیکترین تیم اجرایی.

جنون ، بلکه بخش بزرگی از مسئولیت توسط مدیر مسابقه جان دوشک تأیید شد. “ما پیشنهادی از فدراسیون بین المللی موتورسواران برای میزبانی مسابقات قهرمانی جهان در سال گذشته دریافت کردیم. اما ما می خواستیم برای همه چیز آماده شویم و یک مسابقه واقعا عالی آماده کنیم. آخر هفته در اینجا برگزار خواهد شد ، امیدواریم که چنین باشد “.

بیش از صد رقیب از سراسر جهان در آخر هفته در این مسابقات شرکت خواهند کرد. دوسك با بيان اينكه برزيل در نقشه جهان قرمز است و جمهوري چک آن را از نظر اپيدميولوژيك خطرناك مي داند ، افزود: “در ابتدا ، يك ورزشكار برزيلي نيز بايد شركت مي كرد ، اما متأسفانه در نهايت وي استثنايي نگرفت.” . با این حال ، توماس شاروی فرانسوی پس از دوئل با راننده آلمانی مارک-راینر اشمیت در طول فصل ، می رسد که سال گذشته یک عنوان باورنکردنی هشتم جهان را به دست آورد. این عنوان تنها یک امتیاز تعیین شد که شارایر تنها در مسابقه نهایی به آن دست یافت. و امسال مسابقه بی امان این دو ورزشکار در High Duty برگزار می شود.

این مسابقات علاوه بر جام جهانی شامل مسابقات قهرمانی نوجوانان اروپا و جمهوری چک نیز خواهد بود. پیست اتومبیلرانی با وظیفه بالا در جمهوری یکی از معدود مواردی است که در این جمهوری شرایط فدراسیون بین المللی برای میزبانی رویدادی به این مقیاس را دارد. “Supermoto یک رشته موتور سیکلت بسیار جذاب است که در آن موتورسواران باید با ترکیبی از روسازی آسفالت و بوش آفرود کنار بیایند. بسیار جالب است که فدراسیون بین المللی موتورسواران جمهوری چک را برای مسابقات انتخاب کرده و باشگاه اتومبیلرانی جمهوری چک نیز مسابقه اتومبیلرانی Vysoké Mýto را سفارش داده است. رویداد با این مقیاس اولین بار در جمهوری چک است و بنابراین ما 80،000 تاج به سازمان باشگاه اتومبیل کمک خواهیم کرد. “

درباره دستورالعمل گواهینامه

این محصول در دهه 80 قرن گذشته با هدف ترکیب پیشنهادات ویژه مسابقات اتومبیلرانی ، موتور کراس و پیست های تخت ایجاد شد. ماشین آلات از تولید طبیعی با درجه خاصی از اصلاح به دست می آیند. به این ترتیب ، Supermoto بسیار به مردم نزدیکتر است ، زیرا چنین موتورسیکلت هایی را می توان در حالت عادی مشاهده کرد. این رشته نسبتاً جوان ورزش موتور سیکلت برای تماشاگران جذاب است. سطح مسابقات اتومبیلرانی تا حدی آسفالت است – از این رو اولین کلمه از نظر رشته “super” با توجه به ابرقدرت ها است. قسمت دوم شامل یک سطح رس نورد شده است. در این قسمت طبیعی از مسیر نیز پرش و چرخش وجود دارد ، به عنوان مثال. کلمه دوم نام “moto” مرتبط با motocross

اهمیت و همپوشانی کل رویداد نیز توسط شهردار Frantisek Jiraski تأکید شد. “این واقعیت که مسابقات قهرمانی جهان و مسابقات قهرمانی سوپرموتو اروپا در High Duty برگزار می شود ، یک کارت ویزیت عالی برای کار تیم برگزار کننده و اثبات کیفیت مسابقه اتومبیلرانی است. امیدوارم مسابقات موفقیت آمیز باشد ، سطح ورزشی بالایی داشته باشد و بدون آسیب دیدگی برگزار شود. “

در این مسابقه نه تنها پیست اتومبیلرانی بلکه اپراتورهای ظرفیت اسکان نیز حضور دارند که ناامیدانه مشغول کار هستند. “برای این آخر هفته چندین ماه است که یک مهمانسرا کاملاً رزرو شده داریم. بیشتر مهمانان از خارج از کشور هستند “،” ژانتا کمش “از کافه عامل و پانسیون LaCasa توضیح داد. همچنین در نزدیکی Choceň یا Litomyšl پر است.

اولین مسابقه نهایی گرندپری چک روز شنبه 24 جولای ساعت 17:00 برگزار می شود. سپس یکشنبه پر از برنامه های مسابقه ای خواهد بود. قیمت بلیط آخر هفته 200 کرون است ، برای بازدید روز یکشنبه طرفداران ورزش موتور 150 کرون پرداخت می کنند. بلیط در محل و همچنین در فروشگاه طرفداران Autoklub .R فروخته می شود.

جاده مسابقه این بار از ورودی اصلی عبور نخواهد کرد. به دلایل سازمانی ، بازدیدکنندگان برای ورود به محلی که یک پارکینگ بزرگ آماده می شود ، باید از ورودی پشتی استفاده کنند.

در همان زمان ، برگزارکنندگان از همه بازدید کنندگان می خواهند که تایید سرایت را فراموش نکنند. این ممکن است یک آزمایش آنتی ژن منفی ، سوگندی برای covid-19 در 180 روز گذشته یا تأیید واکسیناسیون باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *