سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Suchý vrch بهشتی برای اسکی صحرانوردی است. در Cenkovice ، یک اسکوتر اسکی بازان را به سمت بالا می کشد

[ad_1]

این مرد در مورد وضعیت متشنج پارکینگ هنگام اسکی برای دو کودک اظهار داشت: “این یک آشفتگی است ، اما پارسال پارکینگ آنقدر بزرگ نبود ، آنها آن را بسیار زیاد کردند و به هر حال کافی نیست.” وی افزود: “بنابراین دستکش ها می چسبند و ما می توانیم برویم.” بعد از مدتی ، کل خانواده در جنگل گم می شوند ، از آنجا دیگر اسکی بازان به ماشین برمی گردند. “جاده در راه کمی یخبندان بود ، در غیر این صورت عالی پیش رفت. اما اکنون تعداد زیادی از مردم در اینجا حضور دارند. “

ده ها ورزشکار در همه جا وجود دارند ، آنها با شکاف یا حجاب سر خود را نمی شکنند. آنها در حالی که گروهی چای می نوشند ، توضیح می دهند: “ما می خواهیم هوای تازه تنفس کنیم.”

این نیمه فراتر از تپه ، در Cenkowice ، خالی است. در حالی که آخر هفته گذشته یکی از آسانسورها علی رغم ممنوعیت شروع به کار کرد ، امروز بمب ها و لنگرها متأسفانه در باد تکان می خورند. با این حال ، چندین اسکی باز تپه را سوت می کشند ، اما در کل منطقه 50 نفر وجود ندارد. آنها خودشان به بالای پیست آبی می رسند یا اجازه دارند آنها را بیرون ببرند. اپراتور استراحتگاه به جای آسانسور ، ماشین های برفی و ATV را روی کمربندهای خود کشیده و اسکی بازها را از پشت سرشان بلند کرد.

دختر و پسر طناب را گرفته و منتظر می مانند. مادر و “دو دست خود را نگه دارید” به آنها دستور می دهد در حالی که او و دو کودک دیگر اسکی و اسنوبردهای خود را بر روی بدن خود قرار می دهند و سپس با آنها وارد کابین می شوند. راننده در حال حاضر در آنجا منتظر آنهاست. “می توانیم؟” او از هر پنج مسافر می پرسد و با آنها به سمت تپه حرکت می کند. یک انقباض وجود دارد و گاوآهن حتی با دو کودک مهار شروع به بالا رفتن می کند. طولی نمی کشد و او برای دسته دیگری از اسکی بازان برمی گردد.

چندین نفر در این نزدیکی هست که با سورتمه سواری و رانندگی با موتور سوار می شوند. امروزه این تپه عمدتا به کودکان تعلق دارد ، و بر آنها غلبه دارد. “ما می خواستیم بچه ها از برف لذت ببرند. من فکر نمی کنم در اینجا خطری وجود دارد ، قطعاً بهتر از نشستن پشت کامپیوتر در خانه است “، مادر توضیح می دهد که چرا تصمیم گرفته بچه ها را به کوه ببرد.

Libor Černý ، مجری پیست اسکی kovenkovice ، با نظر او موافق است و نمی خواهد پیست خالی باشد. به همین دلیل او آخر هفته گذشته بالابر را شروع کرد ، اما پس از ورود پلیس دوباره متوقف شد. درگیری با گروه تلویزیون نیز درگیر شد که بعداً چرنی عذرخواهی کرد. “از تداخل من متاسفم ، اما قطعاً از شروع بالابر متاسف نیستم. به هیچ وجه نمی خواهم اوضاع را نادیده بگیرم و شدت همه گیر ویروسی را بگیرم ، اما انتقال هوای تازه به خارج از من برای من خوب است. طبیعت خانه ماست ، ما از آن می آییم و بخشی از آن باقی می مانیم. من نگرش بسیار مثبتی نسبت به کوه ها و زمستان دارم ، به همین دلیل اخیراً تصمیم گرفتم آسانسور را شروع کنم. ” بنابراین این بار او آسانسور را شروع نکرد ، بلکه اسکوتر و ATV نامید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *