سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Rihnov یک هدف بزرگ دارد: صدها نفر از ساکنان و یک مدرسه جدید

[ad_1]

در حال حاضر ، Rihnov در موراویا حدود 630 سکنه دارد. بیشترین کاهش پس از جنگ جهانی دوم اتفاق افتاد و در حدود سال 2001 جمعیت حتی به زیر 600 نفر رسید.

بازدید از دفتر خاطراتبازدید از دفتر خاطراتمنبع: دفتر خاطرات

“ما قصد داریم 900 نفر در طی ده سال داشته باشیم. ما سایت هایی را برای ساخت خانه ها آماده می کنیم. بخشی از آمادگی برای جمعیت بیشتر بازسازی مهد کودک و افزایش ظرفیت آن است. ما انتظار داریم یک فاضلاب درست کنیم. در آینده ، روستا باید عمدتا برای خانواده ها باشد “، شهردار برنامه ها را توضیح داد.

علاوه بر این ، شهرداری به دنبال مکانی مناسب برای ساخت یک ساختمان مسکونی است. معاونین همچنین باید محلی برای دبستان جدید پیدا کنند. “مدرسه ما در سال 2004 پایان یافت ، زمانی که به دلیل تعداد کم دانش آموزان لغو شد. مرمت آن آسان نخواهد بود زیرا این ساختمان به یک خوابگاه توریستی تبدیل شده است. ” اگر جمعیت در ریچنوف افزایش یابد ، آنها می خواهند ظرف پانزده تا بیست سال مدرسه جدیدی در اینجا افتتاح کنند.

کلیسای Rihnov در Moraveکلیسای Rihnov در Moraveمنبع: یاروسلاو ندبالاکنون میانگین سنی جمعیت Richnov در Morave 42 سال است و بیشتر افراد در اینجا بین 19 تا 50 سال زندگی می کنند. اما در حال حاضر تعداد بیشتری کودک در روستا وجود دارد. “خانواده هایی از برنو ، اولوموچ و پردوبیس در حال مهاجرت به ما هستند. آنها کالاهای قدیمی می خرند که آنها را تعمیر می کنند. “

در گذشته این روستا تقریباً 1800 سکنه داشت. برنامه توسعه روستایی گفت: “بیشترین کاهش در سال 1950 ثبت شد ، زمانی که جمعیت از 1402 به 785 نفر کاهش یافت. می توان فرض کرد که پشت این روند کاهشی واقعیت تاریخی مهاجرت جمعیت آلمان است.”

Rihnov جاده های محلی را تعمیر کرد ، پیاده روهایی ساخت. بیشترین سرمایه گذاری شامل ساخت فاضلاب تحت فشار و تصفیه خانه فاضلاب برای 65 میلیون کرون است. بازسازی و گسترش ظرفیت مهد کودک ، از جمله آشپزخانه با یک اتاق ناهار خوری ، 20 میلیون تاج هزینه دارد. و شهرداری به 32 میلیون کرون دیگر برای بازسازی ریختا به یک خانه خدماتی نیاز دارد ، جایی که قرار است یک دفتر پست ، جراحی ، آرایشگاه ، دفتر شهرداری ، کتابخانه و سالن اجتماعی ایجاد شود. با این وجود ، بدون یارانه ، شهرداری توانایی تهیه چنین پروژه های بزرگی را ندارد ، حتی اگر این موارد برای پیشرفت بیشتر آن مهم باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *