سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

OBRAZEM: هنر مدرن در خیابان های Litomyšle. کینترا آرزویی دارد

[ad_1]

هفدهمین سالنامه Smetanovy vytvarné Litomyšle 16 پروژه نمایشگاهی را ارائه می دهد که تا سپیده دم نمایش داده می شود. از برجسته ترین نمای کلی سه بار در فضای باز از صنعتگران و صنعتگران قبلی چک ، برنامه B. نامیده می شود. این اثر از جهان لیتومیول و نمایشگاه نشات گرفته است. “مداخله در فضای عمومی مزاحمتی برای آنها ایجاد نمی کند ، اما به جستجوی لحن مشترک لطمه می زند. بعضی اوقات آنقدر محجوب است که به عنوان یک مشارکت طبیعی در می آید ، گویی که در اینجا حضور داشته باشد. »

کارهای هنرمندان معاصر چک که همیشه در Litomyšl هستند جای بحث ندارد. با این حال Tentokrat هیچ گونه وقفه ای به شکل اتوبوس در باغ های Cloister Gardens یا ماشین جادوگر در محل غیرقانونی ها ایجاد نمی کند.

“تحقق در Litomyinle plein air که مبتنی بر کیفیت فضای عمومی است و با مهارت ساده است ، یک راه حل منطقی و خوشحال کننده است. در طول نمایشگاه در لوکا ، متوجه شدیم که سالن ها و اشیا such همان زیبایی و لذت و همچنین تخیل و درون نگری را به ارمغان می آورند. این باید هدف اصلی مهارت های مدرن باشد. “می گوید پاول اسموتنی ، رئیس صندوق میراث بوهمی.

اریکا بورنووا ، میلنا دوپیتووا ، پاول Mrkus ، لنکا Klodová ، اوا Koťátková و ریچارد ویسنر آثار خود را در Litomyšl به نمایش می گذارند. این مکان به غیر از یکی در باغ های Cloister ، در قلعه ، در رودخانه Loučna یا در خانه U Rytířů در چندین شهر و شهر واقع شده است. مروری بر هنرمندان معاصر با یک جوراب هفت متری دیگر توسط کریستوف کینترا تکمیل شد ، که نمایانگر یک شکل چوبی زانو زده با بازوها به سمت آسمان است. “سوچا هنوز آماده نیست ، به شرطی که این مرد برای مهار خودش آمده باشد و او هنوز کار را تمام نکرده باشد. با شهر Litomyšl ، ما در حال حاضر مکان آن را ترتیب می دهیم و بدنبال مکان مناسب برای ارائه آن هستیم. “سیمون اسلاویک از صندوق اعتماد اضافه می کند.

نمایشگاه Plán B از 3 ژوئن تا 30 ژوئیه در سراسر Litomyšli به پایان می رسد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *