سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Litomyšl موجب صرفه جویی ، کاهش و سرمایه گذاری می شود

[ad_1]

بزرگترین پروژه در Litomyšl گسترش حیاط مجموعه است که شهر برای چندین سال آماده کرده است. به دلیل بحران کرونر ، مجبور شد به سال 2021 موکول شود و امسال باید این پروژه برای 27 میلیون کرون تکمیل شود. Litomyšl 20 میلیون کرون یارانه از صندوق سرمایه گذاری محیط زیست دولت دریافت کرد. به لطف بازسازی ، ظرفیت کافی موجود حیاط مجموعه گسترش یافته و تجهیزات مدرن می شوند.

یک پروژه مهم در Litomyšl نیز پایان ساخت مسکن اجتماعی در خیابان Zahájská است. “این شهر طبق قانون موظف است به شهروندان بی بضاعت ، مانند مادران تنها و یا افرادی كه به دلیل فاجعه مالی خانه های خود را از دست داده اند ، سرپناه دهد. برنامه عملیاتی منطقه ای ، کل ساخت و ساز باید 15 میلیون کرون هزینه داشته باشد “. سخنگوی Litomyšl ، میشل ووژاک ، گفت.

چهار راه هوشمند

تغییراتی در انتظار رانندگان در Litomyšl است. بازسازی چراغ راهنمایی در جاده I / 35 برنامه ریزی شده است. همچنین این هدف با بحران کرونر به تأخیر افتاد. کمیته ارزیابی باید از ژانویه برنده مناقصه را انتخاب کند. پروژه نزدیک به سه میلیون کرون عبور از شهر را آسان می کند. به لطف سیستم کنترل دینامیکی ، تقاطع به وضعیت ترافیک فعلی واکنش نشان می دهد و طول سیگنال های نوری را تخمین می زند. برای این پروژه از صندوق زیرساخت حمل و نقل دولتی در Litomysl کمک هزینه 2.3 میلیون کرونی دریافت کرد.

به گفته نمایندگان مجلس ، ما باید به اتمام رویدادهای آماده شده حتی در زمان تعدیل نیرو ادامه دهیم. آنها هنگام برنامه ریزی بودجه این را در نظر گرفته بودند. “ما پروژه های مهمی در پیش داریم كه نمی توان منتظر آنها بود. آنها به یارانه گره خورده اند. مطمئناً ساخت یك حیاط جمع آوری با کمک های مالی عظیم بهتر از به تعویق انداختن پروژه و پرداخت هزینه های بسیار بیشتر است. مبلغ پس از چند سال زیرا ظرفیت کافی نیست. پروژه های دیگر که در آن ما سعی کردیم چیزهایی را از یارانه ها و تعمیرات املاک شهرداری بگذاریم. آنها کلیدی هستند. حتی کاهش هزینه های لازم ، به ویژه در کارهای دفتر و سازمان های شهری ، ما سرمایه گذاری خواهیم کرد. اقتصاد محلی ، اکثر تأمین کنندگان از منطقه ما هستند “، معاون شهردار رادومیل کشپار گفت.

اردوگاه و مدارس

با همکاری یک سرمایه گذار خصوصی ، شهر ، از جمله موارد دیگر ، تعمیرات لازم را در اردوگاه اتومبیلرانی Primátor ، که متعلق به شهر است ، آغاز کرد. هزینه های بازسازی فاضلاب ، تأمین آب ، توزیع برق ، روشنایی عمومی و محوطه سازی 4.4 میلیون کرون از بودجه عمومی هزینه می شود. مستاجر باقیمانده مبلغ را پرداخت می کند و هزینه تعمیر پذیرایی ، ویلا و سایر تجهیزات را برای حدود 10 میلیون تاج تأمین می کند.

در همان زمان ، این شهر قصد دارد تا با بازسازی جزئی مدارس ، خانه Smetana و سایر املاک شهر ادامه یابد. برای این منظور ، پنج میلیون تاج در بودجه شهر در نظر گرفته شده است. مردم حتی لازم نیست نگران از دست دادن پیاده رو و تعمیر جاده ها باشند. نمایندگان انتظار دارند مبلغی بیش از چهار میلیون تاج داشته باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *