سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Litomyšl سایت آزمایش دوم را برای covid باز کرد

[ad_1]

بخش نمونه گیری جدید در ساختمان F – بخش بیماری های عفونی واقع شده است. آزمایش PCR از دوشنبه تا جمعه بین هفت تا سیزده ساعت در آنجا انجام می شود. “نقطه نمونه برداری موجود در ساختمان S. همچنان فعال است. در روزهای هفته از ساعت 7:00 تا 13:00 عموم مردم برای انجام آزمایش های آنتی ژن به اینجا می روند. بعد از ساعت 13:00 ، یعنی پس از پایان عملیات نقطه نمونه برداری در ساختمان F ، نمونه های آزمایش PCR به اینجا منتقل می شوند. آزمایش آنتی ژن نیز در اینجا شنبه از ساعت 8 صبح تا 2 بعدازظهر ادامه دارد “. آلنا فرانتیسکوا از بیمارستان در منطقه پردوبیس گفت.

آزمایش آنتی ژن رایگان در بیمارستان لیتومیول از 16 دسامبر آغاز شد. تا روز شنبه ، آنها 2810 آزمایش PCR و 2،190 آزمایش آنتی ژن انجام داده اند.

“اندکی پس از 1 ژانویه ، ما در بیمارستان Litomyšl به حداکثر تعداد افراد در روز رسیدیم. در روز دوشنبه ، 4 ژانویه ، در مجموع 390 آزمایش انجام شد. یک نقطه نمونه برداری برای آزمایش تعداد زیادی از افراد دیگر کافی نبود. “

آزمون جداگانه

علاوه بر این ، هر دو آزمون و سازماندهی آنها متفاوت است. در طول آزمایش آنتی ژن ، بیماران نتیجه را درجا می آموزند و نمونه های گرفته شده برای آزمایش PCR برای ارزیابی به آزمایشگاه می روند.

به دلیل راه اندازی نقطه دوم نمونه گیری ، اتاق آزمایش افراد مشخص شده برای آزمایش PCR و علاقه مندان به آزمایش آنتی ژن نیز از هم جدا شدند. این نیز موضوعی بود که مردم لیتومیال بسیار از آن انتقاد می کردند ، آنها این واقعیت را ندارند که یک صف برای آزمایش آنتی ژن همراه با آزمایش PCR وجود دارد.

با این حال ، این همچنان ادامه دارد که همه افرادی که برای آزمایش می آیند ، چه برای آزمایش PCR یا آزمایش آنتی ژن ، باید یک قرار ملاقات داشته باشند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *