سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Jeseníky ، Krkonoše ، Tatry … Hájek با دوچرخه از مرز عبور کرد و به چهار کودک کمک کرد

[ad_1]

“من روزانه بیش از 320 کیلومتر رانندگی کردم. لحظات ضعیفی وجود داشت که نتیجه ای نداشت ، اما روحیه در تیم استثنایی بود و در نهایت همه چیز بدون مشکل پیش رفت. من به مدت پنج روز و نیم در جمهوری چک سفر کردم که بسیار عالی است. “میروسلاو هاک می گوید.

بعدازظهر دوشنبه ، او در فستین به فینال رسید و عصر در میدان Tulovce در Litomysl مورد استقبال هواداران قرار گرفت. هایک افزود: “اثبات چیزی یک چیز است ، اما بیشتر از همه ما از یک چیز خوب حمایت کردیم.”

ما درباره سفر میروسلاو هاک در اینجا نوشتیم:

به مناسبت این مسابقه ، او یک حساب شفاف برای کمک به کودکان بیمار ایجاد کرد که در بیمارستان دانشگاهی در Hradec Králové تحت درمان انکولوژی قرار می گیرند. “Anichka ، Elishka ، Erichka و Marushka چهار دختری هستند که میرا برای جمع آوری کمک مالی به آنها رفت. این حساب دارای بیش از 300 هزار کرون است و همچنان باز است. حتی صد نفر کمک خواهد کرد. این دختران از بیماری های جدی رنج می بردند که یکی از آنها هنوز تحت درمان است. پول جمع آوری شده به بازسازی آنها اختصاص می یابد “، میلان دراهوچ از تیم میروسلاو هاک توضیح می دهد.

مجموعه چهار دختر سرطانی همچنان ادامه دارد. افراد می توانند به این حساب کمک کنند: 123-3929650217 / 0100.

هایک ماه ها تمرین می کند ، او دو سال پیش از مرز چک عبور کرد و این بار بیشتر می خواست. همه چکسلواکی “همه چیز بسته بندی شده بود. خیلی تعجب می کنم که چطور همه چیز شروع شد. هایک می خندد ، سوار دوچرخه ام شدم و دور آن رفتم.

او یازده روز را در زین با دوچرخه گذراند ، در خانه در لیتومیسل بسیاری از افراد و تمام خانواده به لطف GPS سفر او را دنبال کردند. “شما رویای خود را برآورده کرده اید ، امیدوارم آخرین باشد. این یک چالش بود. من آن را تماشا کردم ، گریه کردم ، آن را تجربه کردم. مادر میروسلاو هاک به یاد می آورد که چگونه دوستانش از او حمایت کردند ، من تحت تأثیر قرار گرفتم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *