سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Hospodští: بگذارید دولت از بیماران و مردم برای زندگی مراقبت کند

[ad_1]

حدود بیست میخانه در منطقه قبلاً به ابتکار اعتراض ملی که از PES می خواستم پیوسته اند. و با آنها تقریباً به همان تعداد فروشگاه یا خدمات دیگر.

با این حال ، بیشتر آنها فقط به صورت نمادین ، ​​با امضای طوماری علیه تعطیلی رستوران ها و برافراشتن پرچم ، امضا می کنند. حتی تعداد کمتر از آنها دادخواست ایجاد کردند و در واقع فقط دو میخانه باز کردند.

“بسیاری از مردم با حبس طولانی مدت نابود خواهند شد. نه تنها از نظر اقتصادی ، بلکه از نظر ذهنی نیز. دولت باید تلاش خود را برای مراقبت از بیماران متمرکز کند ، ظرفیت پزشکی را افزایش دهد ، اما در غیر این صورت آزادی را به زندگی عادی واگذار می کند. “

او زندانی است ، فقط از دولت پشتیبانی بی قاعده دریافت می كند ، كارمندانش در خانه “با موانع” روبرو هستند و با افزودن كالا به قفسه های فروشگاه پول اضافی به دست می آورند.

“من از کل بالشتک مالی حاصل از تجارت در قرنطینه سال گذشته استفاده کردم. اکنون باید به پس انداز خانواده نیز دست پیدا کنم. “، گفت Vlastimil Januszek ، یکی دیگر از امضا کنندگان دادخواست ، رئیس رستوران U Džbánu در Libčava.

به گفته وی ، غرامت دولت برای زنده ماندن رستورانش کافی نیست. در ترنو هیچ ویترین فروشی وجود ندارد ، او فقط چند وعده غذا در روز می فروشد و همانطور که گفت ، فقط برای داشتن کارهایی بسته نمی شود. و اگر پس انداز نمی کرد ، ورشکست می شد.

این در حالی است که وی مستحق سه نوع خسارت است: پانصد در روز برای خود (اما پس از کسر حق بیمه فقط 400 است) ، جبران حقوق کارمندان و 50 درصد برای اجاره.

“صاحب ملک همچنین یک کارآفرین است ، بنابراین نمی تواند منطقاً نیمه دوم اجاره من را تخفیف دهد. در مورد کارمندان ، من نیز بقیه حقوقم را از حقوق خودم پرداخت می کنم. و فکر نکنید که من اکنون به دلیل هزینه های پایین انرژی ، هزینه های انرژی کمتری را پرداخت می کنم. یانوشک گفت: “من موافقت کردم که پرداختها را فقط با لوله های آب به تعویق بیندازم ، اما در برق و گاز شکست خوردم.”

در مورد جبران خسارت ، گفته می شود که این سرعت کمتر از انتظار برای مردن است و فرم ها بسیار پیچیده هستند.

متصدی بار یانا هوبلووا از سسکا تربووا ادعا می کند که وی حتی غرامت دریافت نکرده و برای تأمین نیازهای مادی مجبور به تقاضای مبلغ هنگفتی شده است.

“من به دلیل پرداخت مالیات بر ارزش افزوده پوسته ای از گذشته دارم ، بنابراین رد شدم. متأسفانه ، حتی توافق با منبع برق در مورد قطع سپرده امکان پذیر نبود ، گرچه اکنون من عملاً در نوار مصرفی ندارم. هابل گفت: “این واقعاً بد است.”

میخانه ها

میخانه به خصوص در همه جای حومه شهر به صورت پنهانی به زندگی خود ادامه می دهد. طبق مطالعه دنیک ، این منطقه در منطقه فعالیت می کند ، اما فقط در دو میخانه: Knajro knajpa در هلینسکو و رستوران U Chlebounů در Čistá در نزدیکی Litomyšl هر روز به طور شفاف باز هستند. هر دو قبلاً چندین مداخله پلیس داشته اند ، اما اپراتورها روز بعد دوباره بازگشایی می شوند. این آیین نامه سعی دارد تا ادعای داشتن محلی برای دادخواست یا سلول سیاسی انجمن Chcípl PES را دور بزند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *