سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

Birke قصد داشت فری را شکست دهد ، Chvoyka باید کنترل زیادی را کنترل می کرد

[ad_1]

او نه تنها از طرف CSSD خود از جانب نمایندگان احترام زیادی می گذارد ، و هم Ch Chrudim ، جایی كه هویكا از آنجا می آید ، به او افتخار می كند.

“اعتراف می كنم كه باید به اندازه كافی خودم را كنترل می كردم تا با آرامش از پس شرایط برآیم. اما مجلس یک دیسکو نیست ، جایی که برخی از مردم تمایل دارند با مشت حل و فصل کنند. “

از ضبط شده مشخص است که Chvoyka حتماً اعصاب آهن داشته است. او فقط برای محافظت از دفتر ریاست جمهوری ، تجهیزات و دکمه ها از دست Volny که سعی در جمع آوری و کنترل آنها داشت ، محافظت کرد. در همان زمان ، چویکا موفق شد با دستان خود از سر هانسل در برابر توهین احتمالی ولنی دفاع کند. او مبارزه نکرد ، اگرچه بیشتر رسانه ها این حادثه را به عنوان “درگیری بین نمایندگان” گزارش کردند. همانطور که از سوابق تفصیلی مشخص است ، تنها متجاوز فیزیکی آزاد بود. در همین حال ، معاون دیگری ، Ondřej Veselý ، سعی کرد Volný را از منطقه پیشخوان بیرون بکشد. از طرف دیگر با عجله به سمت او رفت و خواست تا پیراهن او را بکشد. در پایان ، فقط نگهبانان فراخوانده شده باید با او سر و کار داشته باشند.

هویكا در پاسخ به دنیك در پاسخ به این س askedال كه آیا تا به حال نزاع كرده است یا خیر ، گفت: “از كودكی مطمئناً چند بار می جنگیدم ، اما همیشه سعی می كردم اختلافات را به صورت شفاهی حل كنم. او هرگز ورزش رزمی انجام نداده است. او خندید: “متاسفانه. اما من فیلم های راکی ​​را دوست دارم.”

وی افزود که برای حفظ نظم به فکر آمبولانس نیست. “حتما یک غریزه بوده است. من این را مسلم نمی دانم ، من افراد زیادی را می شناسم که رفتار مشابه آنها را دارند. از این گذشته ، همکار من وصلی نمونه ای از این موارد است. “

بیرک: من بازی نمی کردم

چووژک برای کمک سریع و به ویژه برای کنترل اعصاب خود هنگامی که بعد از ولنی شروع به کار نکرد ، از همکار حزب خود از اتاق نمایندگان و شهردار ناهود ، جان بیرک ، که همچنین با ولنی همدلی داشت ، ادای احترام کرد دو سال پیش.

“من برای هونزا بسیار احترام می گذارم. نه تنها به این دلیل که او برای دفاع از رئیس جمهور آمده است ، بلکه همچنین به دلیل اینکه او را مجبور نکرده است ، او پس از ولنو شروع به کار نکرد و شستشو را شروع نکرد. او مستقر شد ، که من می دانم دشوار است. من یک سر گرم هستم و خوشحالم که دیروز آنجا نبودم. در غیر این صورت ، من امروز در بازداشت به سر می بردم و استعفا می دهم. ” “من بازیکن سابق هاکی هستم ، من به دادن و گرفتن مشت عادت کرده ام.”

دو سال پیش ، فری ، که هنوز عضوی از Okamura SPD بود ، از بیرکه خواست آستین های خود را بالا زده و از کار خارج شود. در مجلس عوام ، آنها در مورد مهاجران بحث کردند. لوز نگرش های بیگانه هراسی را به تصویر کشید که بیرک او را به خاطر سرزنش کردن.

صدا خفه کن درست بود

وی روز گذشته به دفتر خاطرات مجانی گفت که این فقط “یک تکه گوشت چربی گوشت” ، “اجاق گاز غیرمسئول” است ، “طبیعی نیست” و “به سر او منتقل شده است”. بیرک درباره این حادثه گفت: “من منتظر آمدن او بودم”. در روز پنجشنبه وی همچنین از تومیا اوکامورا به دلیل “کسی که وارد مجلس شد” انتقاد کرد. “نماینده ناهود افزود:” نتیجه یک بالکان واقعی است که روز پنجشنبه در اتاق شاهد آن بودیم. یک رسوایی بزرگ اروپایی. “

https://www.youtube.com/watch؟v=RXlSZgxYxYE

منبع: یوتیوب

او همچنین از رئیس مجمع ، توماس هانسل دفاع کرد که قبلاً میکروفن مایک را خاموش کرده بود. این امر با توبیخ همراه بود که فری از پوشیدن چادر ، عامل انفجار کل حادثه امتناع ورزید. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. بحث آزاد نبود ، بلکه فقط در مورد یادداشت های واقعی بود. با این حال ، ولنی به این احترام نگذاشت و خارج از موضوع صحبت کرد. طبق این آیین نامه ، رئیس جمهور در آن لحظه مجبور به سخنرانی شد “. او شخصاً به صورت رایگان در میکروفون به رئیس جمهور هانسل حمله کرد ، اما اتاق در حال حاضر در حال بحث درباره تمدید وضعیت اضطراری است.

با تی شرت خانگی و بدون حجاب

اما اینها همه گناهان پنجشنبه آزاد نبود. نمایندگان از طیف های مختلف نیز به کد لباس او اشاره می کنند ، او نه تنها بدون حجاب ، بلکه با یک تی شرت شرم آور خانگی خود را در مجلس عوام نشان داد. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. Chvoyka خاطرنشان كرد: در زادگاه من هلینسكو ، قطعاً گفته می شود كه عضو Free طوفان است.

و هنگامی که به اقدامات ضد اپیدمی ، واکسن ها و وضعیت اضطراری علیه برخی از دانشمندان کمتر شناخته شده حمله کرد ، نخ را در سخنرانی قبلی خود خشک نگذاشت. “MP Free تمام تابوها را شکسته است. او باید درک کند که رفتار او او را از جامعه صادق خارج کرده است. هیچ چیز غیر از استعفا امکان پذیر نیست. اما واقعیت این است که اخیراً هیچ کس در مجلس به او توجه زیادی نکرده است. بیشتر اوقات. آنها فقط به دیگران توهین می کنند و اظهارات او پر از اخبار جعلی است “، افزود Chvoyka ، نماینده مجلس از Chrudim.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *