سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

18000 دوز واکسن دیگر به منطقه می رسد

[ad_1]

“این هفته ما باید 18،240 دوز واکسن از هر سه نوع دریافت کنیم. این اولین هفته ای است که 14،040 دوز از Pfizer دریافت می کنیم که باید در ماه آوریل ارائه شود. علاوه بر پنج مرکز واکسیناسیون که توسط بیمارستان در منطقه پردوبیس اداره می شود ، آنها به سازمانهای اهدا کننده ای که مدرن قبلاً واکسینه شده است نیز می روند. ما به واکسیناسیون دوزهای دوم در این مراکز خواهیم پرداخت و بقیه موارد را به پزشکان عمومی واگذار خواهیم کرد. “

به دنبال زایمان های اعلام شده ، منطقه در حال آماده سازی برای افزایش ظرفیت سایت های واکسیناسیون Pfizer است. “اگر اطلاعیه های زایمان اعمال شود ، ما می خواهیم منطقه Pardubice را با ایجاد دو سایت واکسیناسیون Pfizer دیگر تقویت کنیم. ما با اپراتورهایی که امکانات لازم را دارند در تماس هستیم “. میهلا ماتوشکووا ، معاون وزیر بهداشت گفت.

واکسیناسیون در خدمات اجتماعی در منطقه تقریباً کامل است. دوز اول 4500 متقاضی از مشتریان و کارمندان خدمات مسکن را واکسینه کرد. دوز دوم به چهار هزار نفر داده شد. تقریباً 900 کارگر در سایر خدمات اجتماعی برای این منظور واکسینه شده اند ، از جمله ، کمک های شخصی ، خدمات مراقبت ، و همچنین پناهگاه ها.

تقریباً 300 نفر همچنان تحت مراقبت های اجتماعی مسکونی در منطقه واکسینه می شوند. پاول شوتولا ، مشاور مراقبت های اجتماعی و غیرانتفاعی گفت: “تقریباً 80 نفر با استفاده از کد تولید شده در سیستم رزرواسیون مرکزی ثبت نام می کنند. بقیه با واکسیناسیون در این مرکز در ماه آوریل و مه برای بیماری مقابله می کنند.”

گروه اولویت

“کارمندان خدمات اجتماعی ، اعم از مسکونی و مزرعه ای و سرپایی ، به طور واضح در گروه اولویت قرار دارند ، زیرا آنها به طور منظم با مشتریان در تماس هستند. در روزهای آینده ، ما واکسیناسیون کامل این گروه را ادامه خواهیم داد ، در زمانی که طبق استراتژی دولت ، فقط برای ثبت نام در سیستم رزرواسیون مرکزی از طریق کدهای منحصر به فرد ، باید شامل شود “.

منطقه پردوبیس استراتژی واکسیناسیون خاص خود را دارد که در بعضی مواقع با دولت همخوانی ندارد. به عنوان مثال ، کارکنان زیرساخت های حیاتی از اولویت بیشتری برخوردار می شوند. فرماندار با انتقاد از اینکه سیاستمداران در این گروه گنجانده شده اند روبرو شده است و به همین دلیل وی ، برخی از مشاوران منطقه ای یا شهرداران شهرها و شهرداری ها قبلاً واکسینه شده اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *