سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک میلیون نفر در جمهوری چک آلوده شده اند. با این حال ، شهرداری هایی هستند که هنوز هیچ شهری نداشته اند

[ad_1]

در نگاه اول به نظر می رسد که حتی یک موجود زنده هم وجود ندارد. هنوز هم چندین دودکش دود می کنند. اسننه ، یک دهکده کوهستانی در کوههای Orlické ، یکی از 21 شهرداری گذشته است که هنوز متخصصان بهداشت در مورد حتی یک مورد آلودگی به ویروس کرونا گزارش نکرده اند.

دنیک پتر جیراسک ، شهردار اسنژن ، به طور خلاصه اظهار داشت: “ما احتمالاً خوش شانس هستیم.” “برخی از افراد در اینجا کار خود را انجام می دهند و سپس بسیاری از بازنشستگان در اینجا زندگی می کنند و سفر نمی کنند ، آنها معمولاً همه چیز را در Snezhno خریداری می کنند. ما اینجا یک مغازه داریم ، بنابراین مجبور نیستند به شهرهای بزرگ سفر کنند. “

آنها در بیش از شش هزار شهرداری محلی دیگر چنین اقبالی نداشته اند.

در مجموع یک میلیون نفر در سراسر کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند که یازده ماه پیش برای اولین بار در کشور گزارش شده است.

سرگرمی شرق

تاکنون بیشترین بهداشت در منطقه گرادتس کرالوو بوده است. در مناطق Trutnov و Nahod آنها در حال حاضر بیش از 12.5 هزار مورد در هر صد هزار نفر ثابت کرده اند. مناطق همسایه Hradec Králové و Rychnov nad Kněžnou نیز به همین میزان بالا نفوذ می کنند. منطقه اوپاوا نیز از مرز 12000 عبور کرد.

برخلاف انتظارات اولیه ، تمرکز اصلی covid-19 شهرهای بزرگ نیست. تاکنون 3/8 هزار آلوده به ازای هر صد هزار نفر در پراگ ثبت شده است. در برنو 7.7 هزار نفر و در استراوا 9.4 هزار نفر وجود دارد.

قهرمانی غم انگیز در میان شهرهای با بیش از 10 هزار نفر توسط Trutnov در پای Krkonoše با 15000 مورد در هر صد هزار نفر (فرضی) برگزار می شود.

روستاهای حفاظت شده

از 21 شهرداری کوچک ذکر شده ، که ساکنان آنها تاکنون از این بیماری جلوگیری کرده اند ، 9 مورد را می توان در منطقه ویسوشینا یافت. چهار مورد دیگر در Central Bohemia واقع شده اند.

تا پاییز ، هیچ نشانه ای وجود نداشت که باید خیلی کم باقی بماند.

از اول سپتامبر ، فقط 25000 مورد در سراسر کشور ثبت شده است. اما پس از آن افزایش انفجاری رخ داد. صدها هزار نفر در اوایل ماه اکتبر سقوط کردند و یک چهارم میلیون در 24 اکتبر آلوده شدند. یک ماه بعد ، covid-19 نیمی از نمایش های تأیید شده را در جمهوری چک ثبت کرد.

و کاهش سرعت در دسامبر با یک شتاب قابل توجه دیگر در ژانویه جایگزین شد. یک میلیون و یک میلیون نفر در 2 فوریه سال 2021 به طور نمادین سقوط کرد. جمهوری چک در حال حاضر یکی از کشورهای تحت تأثیر سرانه در جهان است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *