Add your content here
Add your content here

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک مرکز خودآزمایی در باشگاه تئاتر در حال راه اندازی است

[ad_1]

“همه می توانند برای آزمایش بیایند و آزمایش آزاد خواهد بود ، به لطف Jan Smejkal ، خرید مالی تست ها. گزینه دوم تهیه مکانی برای خودآزمایی برای افراد خود اشتغالی و مشاغل کوچک است که با همکاری تهیه کننده آزمایش آنتی ژن از شرکت لهستانی Medesa تهیه شده است. ” باشگاه.

اولین کیت های آزمایش برای آزمایش از جلوی بینی طراحی شده اند و نتیجه آن در عرض 15 دقیقه مشخص می شود. علاوه بر آزمایشات ، دستگاه تنفس به صورت رایگان در سایت در دسترس خواهد بود. آزمون کاملا داوطلبانه و ناشناس است. در صورت نتیجه مثبت ، افراد باید با پزشک خود تماس بگیرند.

Zrůst توضیح داد: “دلیل معرفی یک مرکز خودآزمایی در باشگاه تئاتر ، وضعیت ناگوار طولانی مدت در همه گیر است و اعتقاد ما بر این است که تنها با آزمایش کافی می تواند شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن به زندگی عادی خود برگردد.” . مرکز خودآزمایی در Polichka از سه شنبه 9 مارس باز خواهد بود. هفته اول افراد می توانند سه شنبه ، چهارشنبه ، پنجشنبه ، جمعه ، همیشه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر و از ساعت 1.30 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر برای آزمایش به اینجا بروند. هفته های بعدی دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه باز خواهد بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *