سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک مرکز خودآزمایی در باشگاه تئاتر در حال راه اندازی است

[ad_1]

“همه می توانند برای آزمایش بیایند و آزمایش آزاد خواهد بود ، به لطف Jan Smejkal ، خرید مالی تست ها. گزینه دوم تهیه مکانی برای خودآزمایی برای افراد خود اشتغالی و مشاغل کوچک است که با همکاری تهیه کننده آزمایش آنتی ژن از شرکت لهستانی Medesa تهیه شده است. ” باشگاه.

اولین کیت های آزمایش برای آزمایش از جلوی بینی طراحی شده اند و نتیجه آن در عرض 15 دقیقه مشخص می شود. علاوه بر آزمایشات ، دستگاه تنفس به صورت رایگان در سایت در دسترس خواهد بود. آزمون کاملا داوطلبانه و ناشناس است. در صورت نتیجه مثبت ، افراد باید با پزشک خود تماس بگیرند.

Zrůst توضیح داد: “دلیل معرفی یک مرکز خودآزمایی در باشگاه تئاتر ، وضعیت ناگوار طولانی مدت در همه گیر است و اعتقاد ما بر این است که تنها با آزمایش کافی می تواند شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن به زندگی عادی خود برگردد.” . مرکز خودآزمایی در Polichka از سه شنبه 9 مارس باز خواهد بود. هفته اول افراد می توانند سه شنبه ، چهارشنبه ، پنجشنبه ، جمعه ، همیشه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر و از ساعت 1.30 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر برای آزمایش به اینجا بروند. هفته های بعدی دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه باز خواهد بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *