سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک سفیر در شمال برای مبالغ عجیب 11 میلیون دلاری شکایت می کند

[ad_1]

چند سال بعد ، دادگاه رسیدگی به پرونده را در ماه نوامبر آغاز کرد. طبق کیفرخواست ، سیاستمدار سابق باید در چهار قبض مبادله دوست پسر سابق خود ، تاجر Zdenek Schwetz ، امضاها را فریب داده باشد. شوتز مجبور شد در زمانی که قبلاً از الکل اعتیاد شدید رنج می برد ، اغلب دیوانه و با قضاوت ضعیف ، زیر آنها امضا کند. چند ماه بعد ، کفاش درگذشت. سوورا کمی قبل از مرگ شویتز و سپس از همسرش خواستار بازپرداخت وام ادعایی شد.

“در آن زمان ، پدر من نمی دانست که چه خبر است. او به چیزی به جز بطری علاقه ای نداشت ، مشکلات سلامتی او دائماً رو به وخامت بود “. دختر کارآفرین آدلا شوتسوا به عنوان شاهد گفت.

جارومیر بایر ، شاهد احضار شده دیگر ، آشنای خانواده و مدیر دادرسی ارث کارآفرین ، روز دوشنبه گفت: “در هیچ جایی از حساب های شرکت های Shvetsov سوابق وام از متهم وجود ندارد.” وی افزود که از سال 2010 ، زمانی که قدمت اسکناس ها شروع به کار کرد ، حسابداری accountingvec را پردازش می کرد.

شوتز در سال 2013 درگذشت ، زمانی که وام ها باید بازپرداخت می شدند. دادستان ادعا می کند که این کارآفرین دلیلی برای قرض گرفتن از شمال ندارد ، که همچنین مالک چنین املاکی نیست. در مورد قدمت متفاوت اسکناس نیز تردیدهایی وجود دارد: شوتز تقریباً به طور یکسان امضا کرده است ، که از نظر کاتبان عجیب است.

برعکس ، آنها از نتیجه گیری خود در شمال پشتیبانی می کنند ، امضاهای شویتس در اسکناس ها واقعی است. دو بازرسی دیگر از هر سه مورد نیز ادعا می کنند که شوتز قادر به مرگ از عواقب اقدامات خود قبل از مرگ نبود. گفته می شود که وی از سلامت روحی و روانی برخوردار است.

این دقیقاً همان چیزی است که شهادت شهود با آن متفاوت است. به عنوان مثال ، دختر شویتز گفت كه خانه آنها به علت صرع و صدمه به پدرش به “منطقه جنگی” تبدیل شده است. بنابراین او با مادرش به مادربزرگش نقل مکان کرد. او گفت: “دیگر نمی توانی خانه باشی.”

Severa با شهادت شهود مبنی بر عدم توانایی شویتز به دلیل مشروبات الکلی مخالفت کرد و گفت که آنها تحت تأثیر گزارش مغرضانه ای از یک شبکه تلویزیونی خاص قرار گرفته اند. Severa روز دوشنبه گفت: “سردبیر مورد نظر ، كه گزارش را فیلمبرداری كرده است ، همچنین كارمند دفتر حقوقی خانم شوتسوا است.”

سخنان حسابدار بایر همچنین نشان داد که شرکت های cvec در شرایط مطلوبی که کیفرخواست به نظر می رسد نیستند. بایر گفت: “کفاش با از دست دادن هشت میلیون کرون از بازار سهام خارج شد ، وام هایی از بانک ها و همچنین از شرکت Karlovarské mineralní vody وجود داشت.” بدهی ها با فروش شرکت ها پس از مرگ شویتز تسویه شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *