Add your content here
Add your content here

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک دوراهی خطرناک به زودی از گذشته خواهد شد. با یک حرکت دایره ای جایگزین می شود

[ad_1]

از تقاطع مسیر Chrudim به Zamrsk عبور کنید یا از Hradec Králové خاموش شوید – این امر هر روز رانندگان بسیاری را در جاده I / 35 نگران می کند. این چهارراه قلعه بود که برای بسیاری از مسافران کشنده بود. یانا سوتونوا ، خبرنگار تلویزیون چک نیز در این حادثه غم انگیز جان خود را از دست داد. این حادثه در سال 2014 توسط پاول میهولکا ایجاد شد ، که هنگام ورود به جاده معروف I / 35 اولویت نداد. روزنامه نگار 28 ساله ، که در صندلی مسافر نشسته بود ، از این حادثه جان سالم به در برد. در آن زمان ، میهولکا با یک سال و هشت ماه زندان از دادگاه خارج شد. اگرچه این تصادف غم انگیز توسط رسانه ها ذکر شد ، اما از تنها تصادف اتومبیل در زمرسک که در آن فردی جان خود را از دست داد یا به شدت مجروح شد فاصله داشت.

با این حال ، چهارراه خطرناک به زودی به گذشته تبدیل خواهد شد. پس از سالها مذاکره ، یک میدان دور در محل ایجاد می شود. ساخت و ساز باید در اوایل ماه اوت آغاز شود. ریچارد هورا از تیم ارتباطات راه ها و بزرگراه ها (DSD) به دنیک گفت: “ما در حال حاضر روی شروع کار ساخت و ساز در 2 اوت حساب می کنیم.”

ساخت برای 49 میلیون کرون حداکثر تا پایان سال به پایان خواهد رسید. هورا افزود: “اگر همه چیز بدون مشکل پیش رود ، عملیات در حالت استفاده زودرس باید از 16 اکتبر آغاز شود.” این فرض توسط شهردار زامسک Zuzana Tvarznikova نیز تأیید شد. شهردار گفت: “ساخت و ساز باید از جمله فعالیت اتوبوس های مرتبط در ماه های پاییز به پایان برسد.”

با این حال ، قبل از اینکه کارگران بتوانند کار خود را به پایان برسانند ، رانندگان باید یک مسیر انحرافی را طی کنند. در ماه ژوئن ، مقامات منطقه ای احداث جابجایی موقت جاده I / 17 را تصویب کردند که بازسازی دوربرگردان آغاز می شود.

ساخت DSD به سه مرحله تقسیم شد. هورا توضیح داد: “در غیر این صورت ، عملیات به لطف ساخت مرحله ای انجام می شود ، که پیش بینی ساخت یک دوربرگردان به نصف ، از طریق محل ساخت و ساز است.” به گفته شهردار Tvarznikova ، این هفته شهرداری موفق شد در مورد علائم جاده برای انحراف اظهار نظر کند. حداکثر 10 روز در طول کل ساخت و ساز انتظار می رود ، زمانی که عملیات ساخت و ساز تحت نظارت نشان ها انجام شود.

در مرحله اول ، ساخت نیمه راست در جهت Hradec Králové آغاز می شود ، از جمله اتصال جاده از زمرسک. هورا گفت: “تردد در دو باند در جاده I / 35 انجام می شود ، اتصال در جاده I / 17 وجود خواهد داشت.” در این مرحله از ساخت و ساز در جهت زمرسک بسته می شود.

متعاقباً کارگران شروع به ساختن نیمه دوم دایره کردند. به این ترتیب ، مسافران شروع به ساخت دو کنارگذر می کنند. این امر باعث کاهش ترافیک در مسیر Gradets Kralove – Chrudim و Chrudim – High Duty می شود.

در آخرین مرحله ساخت و ساز ، مسافران یک جزیره تقسیم کننده در I / 35 در خروجی Hradec Králové ایجاد می کنند. هورا افزود: “روشنایی عمومی ، گودال ها ، محدودیت ها و موانع تکمیل خواهد شد.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *