سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک دوراهی خطرناک به زودی از گذشته خواهد شد. با یک حرکت دایره ای جایگزین می شود

[ad_1]

از تقاطع مسیر Chrudim به Zamrsk عبور کنید یا از Hradec Králové خاموش شوید – این امر هر روز رانندگان بسیاری را در جاده I / 35 نگران می کند. این چهارراه قلعه بود که برای بسیاری از مسافران کشنده بود. یانا سوتونوا ، خبرنگار تلویزیون چک نیز در این حادثه غم انگیز جان خود را از دست داد. این حادثه در سال 2014 توسط پاول میهولکا ایجاد شد ، که هنگام ورود به جاده معروف I / 35 اولویت نداد. روزنامه نگار 28 ساله ، که در صندلی مسافر نشسته بود ، از این حادثه جان سالم به در برد. در آن زمان ، میهولکا با یک سال و هشت ماه زندان از دادگاه خارج شد. اگرچه این تصادف غم انگیز توسط رسانه ها ذکر شد ، اما از تنها تصادف اتومبیل در زمرسک که در آن فردی جان خود را از دست داد یا به شدت مجروح شد فاصله داشت.

با این حال ، چهارراه خطرناک به زودی به گذشته تبدیل خواهد شد. پس از سالها مذاکره ، یک میدان دور در محل ایجاد می شود. ساخت و ساز باید در اوایل ماه اوت آغاز شود. ریچارد هورا از تیم ارتباطات راه ها و بزرگراه ها (DSD) به دنیک گفت: “ما در حال حاضر روی شروع کار ساخت و ساز در 2 اوت حساب می کنیم.”

ساخت برای 49 میلیون کرون حداکثر تا پایان سال به پایان خواهد رسید. هورا افزود: “اگر همه چیز بدون مشکل پیش رود ، عملیات در حالت استفاده زودرس باید از 16 اکتبر آغاز شود.” این فرض توسط شهردار زامسک Zuzana Tvarznikova نیز تأیید شد. شهردار گفت: “ساخت و ساز باید از جمله فعالیت اتوبوس های مرتبط در ماه های پاییز به پایان برسد.”

با این حال ، قبل از اینکه کارگران بتوانند کار خود را به پایان برسانند ، رانندگان باید یک مسیر انحرافی را طی کنند. در ماه ژوئن ، مقامات منطقه ای احداث جابجایی موقت جاده I / 17 را تصویب کردند که بازسازی دوربرگردان آغاز می شود.

ساخت DSD به سه مرحله تقسیم شد. هورا توضیح داد: “در غیر این صورت ، عملیات به لطف ساخت مرحله ای انجام می شود ، که پیش بینی ساخت یک دوربرگردان به نصف ، از طریق محل ساخت و ساز است.” به گفته شهردار Tvarznikova ، این هفته شهرداری موفق شد در مورد علائم جاده برای انحراف اظهار نظر کند. حداکثر 10 روز در طول کل ساخت و ساز انتظار می رود ، زمانی که عملیات ساخت و ساز تحت نظارت نشان ها انجام شود.

در مرحله اول ، ساخت نیمه راست در جهت Hradec Králové آغاز می شود ، از جمله اتصال جاده از زمرسک. هورا گفت: “تردد در دو باند در جاده I / 35 انجام می شود ، اتصال در جاده I / 17 وجود خواهد داشت.” در این مرحله از ساخت و ساز در جهت زمرسک بسته می شود.

متعاقباً کارگران شروع به ساختن نیمه دوم دایره کردند. به این ترتیب ، مسافران شروع به ساخت دو کنارگذر می کنند. این امر باعث کاهش ترافیک در مسیر Gradets Kralove – Chrudim و Chrudim – High Duty می شود.

در آخرین مرحله ساخت و ساز ، مسافران یک جزیره تقسیم کننده در I / 35 در خروجی Hradec Králové ایجاد می کنند. هورا افزود: “روشنایی عمومی ، گودال ها ، محدودیت ها و موانع تکمیل خواهد شد.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *