سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

“یوزف نمک من متعلق به هایدیماریا سکاچووا است. روزی مجسمه ای برای او خواهم ساخت. “

[ad_1]

یوزف نمک پشت یک میز خالی در یک میخانه ، ناامید و با صدای بلند زندگی خود را با بوژنا نمتسوا خلاصه کرد … این یکی از صحنه های قدرتمند احساسی قسمت آخر سریال بوژنا بود ، جایی که JAN HÁJEK نقش یوزف نمک را بازی کرد. یان هایک ، اهل موراوسكا تربووا ، گفت: “یوزف نمك من متعلق به تو است ، هایدماری.” هایدماری سکاچوا هدایت یک گروه تئاتر در موراوسکا تربووا را بر عهده دارد و این آغاز کار بازیگری هایک است.

در سریال بوژنا ، شما نقش همسر نویسنده معروف چک ، بوژنا نمتسوا را بازی می کنید. چگونه وارد نقش یوزف نمک شدید؟
اگر به تمرینات دوربین برای حضور در کاوچی می آمدم ، آنها با من تماس گرفتند. آنها مرا آرایش کردند و لباس پریود را به تن کردند. این باعث تعجب من شد. این امکان نداره. کارگردان لنکا ویمرووا ، فیلمنامه نویسان هانکا ولودارشیکووا و مارتینا کومارکووا پیش از این در استودیو منتظر بودند و فکر می کنم او قبلاً برای نقش باربورا آنیچکا کامنیکووا انتخاب شده باشد. و برای بیش از یک ساعت در آنجا ، با یورش های ژوزف آلمانی های بالقوه در یک کرست روبرو شد. تصویر انتخاب شده صحنه ای بود که در آن هر دو به زودی پس از پرواز من مقابل جوزف به خانه برمی گردند ، که او نمی خواهد بچه دار شود و ترجیح می دهد به جای پختن بخواند. او با او صحبت نمی کند.

بوژنا نمتسوا. کلاسیک خواندن اجباری در مدرسه. آیا مکاتبات او را که زندگی شخصی او را نشان می دهد خوانده اید؟
نه همه. فقط مکاتبات او با جوزف. علاقه ای به مکاتبه با دوستدارانش نداشتم.

آیا کتاب او به کتابخانه شما تعلق دارد؟
نه ، آنها آنجا نیستند. با این حال ، کتاب مرد فوق العاده یک زن فوق العاده از خانم مگدالنا پوکورنا به کتابخانه من اضافه شد.

آیا با یوزف نمک کاری دارید؟
با یوزف نمک واقعی؟ من نمی توانم به آن پاسخ دهم در واقع بله! ما هر دو یک زن را دوست داشتیم.

گفته می شود او بی ادب بوده است. چگونه آن را درک می کنید؟
از مکاتبات آنها می توانید بخوانید که آنها بیشتر از دیگران یکدیگر را دوست داشتند و وقتی از هم جدا می شدند آرزوی یکدیگر را داشتند. به عنوان مثال در مجارستان. این یک رابطه پاتولوژیک بود. او شرور نبود ، عجول ، خشمگین بود. او بیشتر برای کار به او پول می داد. او یک میهن پرست چک با لباس رسمی اتریش بود. صادق و فساد ناپذیر. نوشتم. باربورا چکی تدریس می کند. او را به جامعه معرفی کرد. خانواده اش اول شدند. از این گذشته ، آنچه او باید ببلعد و آنچه که در روابط آنها با آن آشتی می کرد ، نشانه یک رابطه بسیار مترقی در آن زمان بود. آنها علی رغم تحقیرهایی که متحمل شدند ، قوی ترین زوج میهن پرست چک بودند. آنها مدل و خار در چشمشان بودند.

چه نقشی به شما داد؟
امنیت بیشتر برای کار بیشتر من چیزهای زیادی یاد گرفتم و تدریس کردم.

این اولین نقش شما در یک فیلم تاریخی بود؟
بله ، این اولین نقش در یک فیلم تاریخی بود. و اولین قسمت بزرگ من نمی خواهم درباره آمادگی خودم زیاد صحبت کنم ، زیرا فکر می کنم این فرایندهای فکری شخصی است که نمی توانم در روزنامه به این روش توضیح دهم. متاسفم. آماده سازی خصوصاً قبل از تیراندازی طاقت فرسا بود. لباس ها و کفش ها مخصوص ما طراحی شده بود ، بنابراین بسیاری از تست های لباس را پشت سر گذاشتیم. فیلمنامه چندین بار اصلاح شده است. ما زیاد خواندیم و در مورد آن زمان صحبت کردیم. مثلاً بچه ها. این یک نیروی کار عادی بود. مثلاً برای بچه های ده ساله اسباب بازی یا تفریح؟ وجود ندارد. در این زمینه! و بسیاری نیز وجود داشتند ، زیرا انتظار می رفت که آنها قبل از بزرگ شدن بمیرند. و تأمل نیز یک امر مشترک بود. بنابراین آن زمان فرزندان چه کسانی بودند؟ و منظور من فقط آلمانی ها نیست. ما امروز می توانیم چنین سوالی را از خود بپرسیم ، اما پاسخ به آن دشوار است.

آیا آماده شدن برای چنین نقشی دشوار است؟
این فقط سرگرم کننده نیست. آماده سازی چنین “دوره ای” به ویژه برای م componentsلفه های فنی تیم خلاق چالش برانگیز است. با تشکر فراوان از کسانی که نام آنها بازیگران عناوین را دنبال می کند. و می توانید برای هر چیزی آماده شوید ، اما در مجموعه می تواند کاملاً متفاوت باشد. در طول آماده سازی ما با فیلمنامه نویسان ، کارگردان و Anichka بسیار خوانده و صحبت کردیم.

پسری از Moravská Třebová ، از راه دور از شهر نه چندان دور از Litomyšl ، جایی که Božena Němcová نیز در آن زندگی می کرد ، چگونه وارد فیلم شد؟ آیا این یک رویا است که محقق می شود؟
من فکر می کنم این قدردانی بیشتر از افرادی است که استعدادی در من پیدا کرده اند. این عمدتا به دلیل یک زن مشهور است که مجسمه ای را در پارک ، جایی که خدمات فرهنگی شهر موراوسکا تربووا واقع شده است ، خواهد ساخت. او در آنها کار می کرد و یک گروه تئاتر آماتور را رهبری می کرد. این اوقات فراموش نشدنی بود. نام او حیدماری سکاچوا است. یوزف نمک من متعلق به شماست ، حیدماری.

بازیگران در زمان کوید چگونه زندگی می کردند؟
کووید چیست؟ (لبخند) نه ، فعلاً فعلاً کاری نمی کنم. من تمام تلاشم را می کنم

در Moravská Třebová شما خانواده ، دوستان دارید. آیا شما اغلب و با لذت به آنجا برمی گردید؟
خیلی خوشحالم که برگشتم. سال گذشته بیشتر تعطیلات را با دوچرخه در آنجا گذراندم. من یک خواهرزاده زیبا و خارق العاده در Třebová دارم. خواهرم ، که دوست دارم فوراً به کودکی مان برگردیم و مادرمان ، مادربزرگ چند ساله ، امیدوارم اکنون خوشحال باشد ، زیرا بارها او با من واقعا بی رحمانه سخت بوده است ، اما او همیشه اعتماد کرده و ازم حمایت کن. من عاشق این سه زن هستم.

JAN HAJEK (42)

یان هایک در حال حاضر در دبیرستان Moravska Trebova تئاتر بازی می کند. پس از ملاقات با مدیر سرگئی فدوتوف در جشنواره Jirásek Hronov ، وی در JAMU ثبت نام کرد. در طول تحصیل او در تئاتر Polarka در برنو بازی کرد. وی تحصیلات خود را به پایان نرساند ، در سال 2002 در تئاتر ملی موراویا-سیلسیا در استراوا مشغول به کار شد. او از سال 2006 در پراگ کار می کند ، ابتدا در درام تئاتر ملی ، و سپس در باشگاه درام. در سال 2007 ، وی برنده جایزه تالیا برای بازیگر جوان زیر 33 سال شد.

در سال 2014 ، او پیشنهادی برای اولین نقش اصلی فیلم را پذیرفت و در فیلم “کبرا و مارها” بازی کرد ، یعنی. در فیلم 2015 ، که شش شیر چک را به دست آورد. وی در مجموعه تلویزیونی “Bohemian” و در سری 2 Jiri Strah “هزارتو” بازی کرد. در سال 2018 شرکت در سریال “جراحی در باغ گل رز” را آغاز کرد. آخرین نقش او یوزف نمک در سریال بوژنا بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *