سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یازده قسمت محلی در ده کاداستر ، Trnávka بیش از 72 کیلومتر از جاده ها را حفظ می کند

[ad_1]

“آسان نیست. ما بیش از 72 کیلومتر جاده محلی برای نگهداری در زمستان داریم. خوشبختانه ، ما برخی تجهیزات ، دو تراکتور تیغه ، آب پاش ، یک تراکتور تیغه کوچک ، یک دستگاه دستی و البته البته نیروی انسانی داریم.” شهردار ترناوکا میلان شداژ را محاسبه می کند.

این دهکده با 1400 سکنه دارای یازده شهرداری متصل در ده کاداستر است. نه کارگر جامعه و مقامات شهرداری مسئول نگهداری هستند. شیدای گفت: “حتی به لطف كارگران جامعه ، ما بلایا را مدیریت می كنیم.”

با این حال ، در همه قسمت های محلی نیازی به تأمین آب شهری نیست ، در جای دیگر آنها منتظر فاضلاب هستند. آخرین قسمت محلی که تأمین آب در آن وجود ندارد ، Stará Roveň است. “در سال 2014 ، بیهوده بدنبال آب در یک چاه تحقیقاتی با عمق 100 متر بودیم. متأسفانه پیدا نشد ، بنابراین ما آن را از قسمت محلی Pechikov به اینجا می آوریم. طول فیدر حدود 2.5 کیلومتر خواهد بود “، توضیح داد: شهردار ترناوا. مشکلات همچنین با زهکشی قسمتهای محلی چنین دهکده چندپاره ای همراه است.

شهر ترناوکا و روستاهای آن در منطقه ای جنگلی واقع شده اند. همانند سایر مناطق منطقه پردوبیس ، آنها همچنین با سوسک های پوست مبارزه می کنند. “در سال های اخیر ما سالانه به طور متوسط ​​سه هزار متر مکعب استحصال کرده ایم. در سال 2019 ، ما 4500 متر مکعب چوب داشتیم و سال گذشته بیش از 8000 متر مکعب چوب داشتیم. ما خود به خود موفق به بدست آوردن چیزی می شویم ، همچنین افراد خود اشتغالی داریم. ما حتی برای رسیدگی به همه موارد مناقصه اعلام کردیم. من فکر می کنم که فاجعه سوسک پوست در کشور ما در سال های آینده نیز ادامه داشته باشد “، نتیجه گیری شد.

مناطق محلی ترناوکا:

Богдалов

مو

لودویکوف

بین النهرین

نوا روو

پاتسوف

پتروکا

Печиков

قلع ساز

آرنوستوف در جلو

استارا روون[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *