سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

گزارش: مردم نه تنها در دامنه ها ، بلکه به هر تپه ای حمله می کردند

[ad_1]

در حالی که به نظر می رسید Chrudim و سایر شهرها تمام روز ناپدید شده اند ، Wenceslas در Highlands تکمیل شد. تمام خانواده ها با کالسکه یا بولد یا فقط از بولینگ با دوستانشان لذت برده اند. مسیرهای معروف آهسته دویدن اطراف Chachnov نزدیک Hlinska یا Seche شبیه بزرگراه های اسکی است. و اینها فقط تپه هایی در منطقه Vysočina است که فقط در کوههای واقعی اتفاق افتاده است ، مانند کوههای Krkonoše یا “Orlichki” …

لبخند مادر خجالت آور مادر 40 ساله و دختر ده ساله ای که کنار جاده منتظر مانده بودند تا بقیه اعضای خانواده از تپه نزدیک زوبرزی بالاتر از تاروو کامنیچی پایین بیایند ، لبخند می زند: “شاید شما از ما عکس نمی گیرید تا نشان دهید چقدر در اینجا پارک می کنیم.” حدود سی نفر در حال رانندگی در دامنه بالای جاده بودند که نیمه راست آن توسط ماشینهای پارک شده در فاصله پانصد متری مسدود شده بود. این فقط یک تپه سورتمه ای خوب بود ، دیگر هیچ چیز ، اما خنده و شادی کودکانه در اطراف شنیده می شد.

از طرف دیگر ، هیچ حجابی دیده نمی شد. حتی در دامنه های Hlinsko یا Trhová Kamenice. فقط روی فست فودها ایستاده است كه شخصی هنگام سفارش آن را اینجا و آنجا می گذارد. با این حال ، هیچ کس برای خلا های صف بازی نکرد. برای مثال ، برای صف های آزمایش آنتی ژن در بیمارستان Chrudim ، جایی که همه به طور خودجوش به دو تا سه متر می چسبند ، چه تضادی وجود دارد و دیگران به هر کسی که جرات کند حجاب را بریزد ، چشمک می زنند.

انگار تاجی نبود. طبق تخمین ما در حدود دویست نفر ، مردم مگس را دوست دارند ، به عنوان مثال بعد از ظهر در هلینسکو ، و تنها یادآوری برخی اقدامات این بود که در دامنه ها آسانسور وجود ندارد و تقریباً اسکی وجود ندارد. با این حال ، تجارت صاحبان غرفه ها در هلینسکو در پیست اسکی به رونق خود ادامه داد و مردم از فضای تقریباً اسکی با شکلات داغ در میله های فضای باز لذت بردند. یکی از مادران ایستاده با خوشحالی آشکار از حرکت هوای تازه گفت: “اقدامات ، هیچ تدابیری ، باید زندگی کرد.”

تقریباً به نظر می رسد که آسانسورهای اسکی در راز روحشان برای گردشگران آرزوی سرگرمی زمستانی دارند. اگرچه در وب سایت پیست اسکی هلینکا اخطار رسمی مبنی بر ممنوع بودن ورود به منطقه به دلیل بارش برف و خطرات موجود وجود دارد ، اما ظاهرا دیروز هیچکس نخواست بازدیدکنندگان را بدرقه کند. دیروز پیست اسکی در Trhová Kamenice به یک میدان شلوغ و پر از نقاط کت های رنگارنگ زمستانی تبدیل شد. فقط پیست اسکی در هلووبوکا واقعاً عصرها توپهای برفی را ریخت و پیست توسط خط احاطه شد ، بنابراین سرسره ها از شیب موازی استفاده می کردند.

همچنین برای اسکی کراس کانتری عالی بود. پاول سدلاک از چرودیم[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *