سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

گزارش: آیا آنها واکسیناسیون را رد می کنند؟ این بزرگسال می گوید اینها آفات هستند

[ad_1]

روز اول واکسیناسیون آرام بود. Svitavy روز جمعه هشتاد دوز واکسن دریافت کرد. “ما واکسیناسیون افراد مسن بالای هشتاد سال را آغاز کرده ایم. این یک تست آزمایشی است ، بنابراین من می خواستم آنجا باشم تا ببینم اگر نیازی به بهبود چیزی نباشد ، چگونه کار می کند. تاکنون تخمین زده ایم که یک تیم واکسیناسیون می تواند روزانه 80 نفر را واکسینه کند. و خواهیم دید که آیا این باعث افزایش سرعت در بازدید می شود. ما انتظار داریم که دو تیم واکسیناسیون داشته باشیم ، “توضیحات پاول کنچاک ، معاون بیمارستان Svitavi. بیمارستان هنوز آخر هفته انتظار واکسیناسیون را ندارد.

روز گذشته هشتاد بزرگسال در سویتاوی توسط پرستار پاولا آنجلووا واکسینه شدند. “در حال حاضر کارکنان بیمارستان دیگر ، پرستاران سابق و داوطلبانی که می خواهند به ما کمک کنند ، به ما پیوسته اند. ما به آنها آموزش خواهیم داد. سخت است و نمی توانم تصور کنم که هر روز در اینجا واکسن بزنم. “

به گفته وی ، استفاده از واکسن covid-19 پیچیده نیست. آنجلووا افزود: “آنها واکسنی را که قبلاً ذوب شده است برای ما می آورند ، ما بطری را رقیق می کنیم و دوزهای فردی را برای تزریق خارج می کنیم.”

گفته می شود که این تزریق حتی صدمه ای نمی زند ، همانطور که توسط Zdenek Svatosz ، دومین فرد واکسینه شده ، تایید شد. “من حتی متوجه نشدم که چیزی مرا لرزاند. من هنوز نشسته بودم و منتظر بودم که شروع شود تا اینکه من را چسباندند و فرستادند. “ساتوش 78 ساله می خندد. چه برای واکسیناسیون رفته باشد و چه نباشد ، اصلاً به این فکر نکرده است. “من منطقی هستم. چیزی برای افزودن به این وجود ندارد. من افرادی را می شناسم که از واکسیناسیون امتناع می کنند. من شما را آفت می دانم ، این یک بیماری خطرناک است. اما افرادی هستند که با آنها صحبت نمی شود و متأسفانه آنها افراد مهمی نیز هستند ، از جمله واسلاو کلاوس ، “گفت سواتوس.

چگونگی ادامه واکسیناسیون در Svitavy به میزان مزایایی که منطقه پردوبیس دریافت خواهد کرد بستگی دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *