سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

گالری عکس: واکسیناسیون در بیمارستانی در پردوبیس آغاز شد

[ad_1]

هفته آینده ، در مجموع 588 دوز اول به امدادگران و امدادگران داده می شود. دوز دوم حداقل پس از 21 روز به این متخصصان مراقبت های بهداشتی داده می شود.

در ساعت ده در غرفه چند رشته ای بیمارستان در پردوبیس اولین افرادی که از قبل ثبت نام کرده بودند و علاقمند به واکسیناسیون علیه Covid-19 بودند جمع شدند. اینجا بود که اولین مرکز واکسیناسیون در منطقه پردوبیس تأسیس شد. واکسن ها بعد از ظهر دیروز به بیمارستان در پردوبیس وارد شدند و به تدریج در دمای مناسب برای تزریق واکسن ذوب شدند. در حال حاضر ، آنها فقط برای کادر پزشکی هستند.

اولین شخصی که در منطقه پردوبیس واکسینه شد ، جیری پرزیزک ، رئیس بخش ARO در یک بیمارستان پردوبیس بود ، که همچنین هماهنگ کننده منطقه ای مراقبت های ویژه است. “پس از یک سال شلوغ covid-19 از هر لحاظ ، واکسن نوید می دهد که همه چیز به تدریج می تواند به حالت طبیعی برگردد. ما احتمالاً چند ماه دیگر در شرایط دشوار کار خواهیم کرد ، اما در مسافتی که انتظار می رود چراغ منتهی به انتهای تونل شروع به چشمک زدن می کند ، “گفت: شهردار پشیزک.

در حال حاضر ، لیست انتظار شامل بیش از 900 امدادگر از بیمارستان در منطقه پردوبیس و بیش از 190 کارمند خدمات امداد و نجات پزشکی در منطقه پردوبیس است. در ژانویه ، آمپول های بیشتری از واکسن در چهار فروشگاه به منطقه سفر می کنند.

در پایان ژانویه 8000 دوز

“بیمارستان برنامه واکسیناسیون را برای مرحله فعلی واکسیناسیون آماده کرده است. تا پایان ژانویه ، بیش از 8000 دوز واکسن به منطقه پردوبیس می رسد که به تدریج نمایندگان گروه های اولویت دار را واکسینه می کند. این ماده همچنین قوانینی را برای مراکز واکسیناسیون و آمبولانس ها در منطقه پردوبیس فراهم می کند ، که باید نه تنها در بیمارستان ها در ماه های آینده ایجاد شود ، “توماس گوتوالد ، مدیر عامل و رئیس بیمارستان منطقه ای پردوبیس.

علاوه بر منطقه پردوبیس ، واکسیناسیون امروز در مناطق بوهمیای جنوبی ، بوهمیای مرکزی ، پیلسن و اولوموک آغاز شده است که در مجموع 23000 نفر واکسینه شده اند. اولین زایمان کریسمس با حدود 10 هزار دوز بین بیمارستانهای پراگ ، موراویای جنوبی و منطقه موراویا-سیلزی و به دنبال آن منطقه اوستی توزیع شد. در مناطق دیگر ، واکسیناسیون از اوایل سال آینده آغاز می شود.

به گفته رئیس جمهور مارتین نتولیکی ، ایجاد مراکز واکسیناسیون و سیستم واکسیناسیون وظیفه روزها و هفته های آینده است. “تعداد کمی از دوزها برای منطقه نیم میلیون ما وجود دارد. فقط آمبولانس واکسن را در مجموع به 185 نفر می دهد و در بیمارستان های منطقه پردوبیس تقریباً هزار کارگر بهداشتی. انتظار می رود تعداد کمی از واکسن ها در ژانویه وارد شود.

“بلافاصله روز دوشنبه ما اولین مذاکرات را برای سیستم مرکز واکسیناسیون آغاز می کنیم ، به طوری که آماده تحویل تدریجی واکسن به منطقه خود هستیم ، نه تنها برای متخصصان بهداشت ، بلکه به تدریج برای گروه های دیگر ، از جمله مددکاران اجتماعی ، پزشکان عمومی ، گروه های آسیب پذیر و البته همچنین برای واکسیناسیون عموم مردم. متأسفانه ، ما در حال حاضر حداقل اطلاعات را از ایالت داریم و بنابراین می خواهیم در منطقه خود آماده باشیم. “

واکسیناسیون ساکنان منطقه پردوبیس به راه اندازی سیستم رزرواسیون عمومی بستگی دارد که در ژانویه برگزار می شود.

“در اول ، به اصطلاح علاوه بر کادر پزشکی و افراد بستری ، سایر گروه های آسیب پذیر جمعیت در مرحله متمرکز واکسینه می شوند. واکسیناسیون غیرمتمرکز در ماه های مارس تا آوریل آغاز می شود ، که به شما امکان می دهد انواع دیگری از واکسن ها را در مطب پزشکان عمومی استفاده کنید. ” واکسیناسیون[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *