سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

گالری عکس: شما افراد را جدا می کنید ، یکی از طرفداران بلوک آزاد به نام بابیش در کرودیم

[ad_1]

یک زن تنومند پنجاه ساله ، که به نظر می رسید عضو یک انجمن مذهبی باشد ، گامی تند به سمت غرفه ای که از قبل تمیز بود ، انجام داد ، جایی که بابیش قبلاً شومیز خود را امضا کرده بود. او به نخست وزیر گفت: “چرا مردم را از طریق واکسیناسیون جدا می کنید؟” او یک تسبیح صورتی با صلیبی بر گردن خود پوشیده بود و نشان بلوک آزاد روی دسته سمت راست کوله پشتی اش می درخشید ، در تضاد کامل با لباس بسیار مشکی او. او خواستار آن شد که واکسن بمیرد ، مردم عواقب پایداری داشته باشند و دولت با رویکرد خود در مورد واکسیناسیون جامعه را دچار تفرقه کند.بدون جلسه کلاسیک قبل از انتخابات ، فقط یک جلسه خودکار.  حدود 150 نفر به بابیش در کرودیم آمدند.با زنی مادربزرگ را برای دسترسی به واکسن لیس بزنید.منبع: Deník / Kamil Dubský

نخست وزیر با خونسردی پاسخ داد که دولت فقط از توصیه های اپیدمیولوژیست پیروی می کند و مانند سایر کشورها عمل می کند. زن با عزاداری و اشاره با دستانش به سمت کلیسا ادامه داد و در آنجا دومین فحش را از راه دور شلیک کرد. فقط عبارت “نظم نوین جهانی” از پیچ و تاب غیرقابل درک گریه های او متمایز شد.

بلوک آزاد یک انجمن سیاسی از مخالفان SPD و نماینده مجلس Lubomir Volni است که از مخالفان معروف اقدامات کروناویروس و انکار واکسیناسیون است.

قبل از جلسه امضا در میدان بابیش ، وی از سربازان کرودیم دیدن کرد:

با این حال ، علاوه بر تلاش نهایی ، روزنامه نگاران حریص طغیان کننده بدون گرفتن کسی رفتند. بابیش به مدت یک ساعت با مداد در دست روی صندلی در غرفه مخفی شده بود ، توسط محافظان محتاط و جمعیتی که تشنه امضای او در کتاب جدید بودند احاطه شده بود. این کتاب به صورت رایگان توزیع شد و در نهایت مردم اغلب آن را به پنج قسمت تقسیم کردند.

یکی از Chrudimak گفت: “حداقل من در مورد کریسمس تصمیم گرفتم.” ترکیب سنی افراد تازه وارد معمولی است. بیشتر مردم بالای پنجاه سال داشتند نه شصت. اما این تنها از حامی ارتدوکس جنبش YES دور بود. زن 50 ساله و همسرش می گویند: “ما راه می رویم ، به نامه نیاز داریم ، بنابراین به محض اینکه دیدیم در اینجا اتفاقی افتاده است ، متوقف شدیم.” شاید بیشتر این بازدیدکنندگان نسبتاً معمولی یا فقط افراد کنجکاو که از اولین نمایش دیدن کردند از تازه واردان بودند.

بدون جلسه کلاسیک قبل از انتخابات ، فقط یک جلسه خودکار.  حدود 150 نفر به بابیش در کرودیم آمدند.امسال نه دونات بلکه بستنی. اما مادربزرگ این بار شلیک نکرد. منبع: Deník / Kamil Dubský“من فکر می کنم بابیش تجربه زیادی دارد ، او سرنوشت ساده ای نداشت و همچنان موفق شد با آن مبارزه کند. حتی برای بدشانسی او در مورد زنان ، در زندگی خانوادگی. من شک دارم که اگر او واقعاً با مشاغلش روغن روی سر داشته باشد ، فقط از اینجا برمی خیزد و تظاهر نمی کند. اگر او واقعاً کاری انجام داده بود ، مدت ها پیش در زندان بود. منتقدانش به جستجوی او ادامه خواهند داد ، اما همه چیز با اتهامات بدون شواهد ، درخواست های جاودانه پایان می یابد و همه اینها سالها طول می کشد. “

همسایه اش در امضای این کتاب می افزاید: “او کاریزما دارد ، او در طی این سال ها زبان چکی را آموخته است و برخلاف سایر سیاستمداران ، واقعاً به چیزی دست یافته است.”

“چرا بیشتر بازنشستگان وجود دارد ، چرا نمرات جوان تری وجود ندارد؟ هنوز زود است ، آنها تازه از سر کار برمی گردند. “میشال وهرو ، شهردار پروستین ، هنگام نظارت بر دنیک ، یکی از تازه واردان گفت. جلسه خودکار پس از ساعت 4 بعد از ظهر به پایان رسید. او همچنین انتقادات مکرر از افراد مسن را به عنوان حوزه انتخابیه اصلی بابیش رد کرد و گفت که برای افزایش حقوق بازنشستگی خود رشوه گرفته است. او گفت: “اگر شما به جای آنها بودید می فهمیدید.”

تنها چهار دانش آموز از تماشاگران عمدتا قدیمی ، که به طور تصادفی در حال قدم زدن بودند ، متمایز شدند و وقتی فهمید که بابیش اینجا است ، بلافاصله درخواست کرد که با او عکس بگیرند.

ویچروچ اخیراً در مورد پرونده ملید بوکی در منطقه تراتنوف موضع گرفت ، جایی که شهرداری ، به رهبری شهردار جنبش STAN ، از پذیرش سفر وزیران به عنوان بله خودداری کرد. او گفت که برعکس ، “خیلی مشتاقانه” منتظر دیدار آنها از روستای خود است ، در واقع آلنا شیلرووا خیلی زود به اینجا آمدبه[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *