سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

کوید شهادت دهقانان روستایی را می دهد. مردم از شهرهای بزرگ اجتناب می کنند

[ad_1]

ایلونا کوپووا ، فروشنده فروش ، گفت: “از بهار سال گذشته ، تعداد بیشتری از افراد پیاده روی خود را آغاز کرده اند و میزان فروش ما به طور قابل توجهی افزایش یافته است.”

آنها همچنین علاقه بیشتری به مشتری در فروشگاه Cladruby nad Labem دیدند. “مردم رفتن به شهرهای بزرگتر را متوقف کرده اند و در روستا می مانند ، بنابراین تعداد آنها بیشتر است و تجارت اکنون رونق دارد. همچنین مشتریانی وجود دارند که قبلاً اصلاً به اینجا نیامده اند ، “توصیف فروشنده محلی است.

به گفته زنان فروشنده ، ترس در پشت این تغییر ترس از ترس مردم از رفتن به شهرهای بزرگ است و به طور فزاینده ای از سوپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگ اجتناب می کنند. کوپووا به یاد می آورد: “بیشترین روند در ماه های بهار سال گذشته بود ، زمانی که برای همه جدید بود و مردم از آن وحشت داشتند.”

بنابراین ، بیماری همه گیر بر اهمیت مغازه های شهرداری تأکید کرد که در سال های اخیر به تدریج از روستاها ناپدید شده اند. سخنگوی کوپ ، لوکاس نمچیک ، هشدار می دهد: “اهمیت فروشگاه های کوچکتر نشان می دهد که بدون شبکه آنها ، اکثر مردم به غذا دسترسی نخواهند داشت.”

علاوه بر افزایش تعداد مشتریان ، کارمندان فروشگاه نیز تغییر رفتار خود را کنترل می کنند. مشتریان اکنون کیف های کاملا پرتری را به خانه حمل می کنند. کوپووا توضیح می دهد: “بیشتر مردم برای خرید چند چیز که فراموش کرده بودند در هولیس در یک سوپرمارکت خریداری کنند ، به اینجا آمدند ، اما ناگهان شروع به خرید بیشتر کردند” ، و یک فروشنده از یک فروشگاه روستایی در منطقه چرودیم نیز موافق است. این زن فروشنده تایید می کند که “آنها همچنین بیشترین فروش را در ماه های بهار سال 2020 داشته اند:” آنها همه چیز را می گیرند و ناگهان برایشان مهم نیست که هزینه آن چقدر است ، خصوصاً اینکه مجبور نیستند به یک فروشگاه بزرگ بروند. وی افزود: “ما عجله داشتیم ، چیزهای زیادی وجود داشت و من کاملاً تمام شده به خانه آمدم.”

قیمت بالاتر اغلب دلیل این امر است که مردم ترجیح می دهند به جای فروشگاه شهرداری از یک سوپرمارکت دیدن کنند. “اگرچه این افزایش محسوس است ، اما ما هنوز در بستر بیماری نیستیم. جانا کوربلووا ، مدیر فروشگاه در تعاونی کشاورزی Rosice u Hrasti ، آهی کشید: “مردم هنوز در مورد تخفیف در هایپرمارکت ها می شنوند که ما نمی توانیم آنها را ارائه دهیم.”

با این حال ، افزایش تعداد مشتریان تأثیر زیادی در سود نخواهد داشت ، زیرا فروشگاه ها در حال حاضر مجبور به سرمایه گذاری در ضد عفونی کننده یا تجهیزات محافظتی برای کارمندان هستند. وی ادامه داد: “اگر مجبور شوم از ماسک های یکبار مصرف زنان فروشنده استفاده کنم ، این یک بار مالی دیگر است. من دعا می کنم که این اتفاق نیفتد. “کوربلووا ترسیده است.

نمچیک افزود: “متأسفانه ، افزایش فروش همزمان با افزایش هزینه های حقوق اضطراری ، تجهیزات محافظتی و ضد عفونی کننده انجام می شود” ، و افزود که افزایش فروش مانند همه گیری و اقدامات مربوط به آن در امواج است. نمچیک می گوید: “هرچه سختگیرتر باشند ، هرچه تعداد افراد در محلی خرید و آزادتر شوند ، بیشتر برای خرید سفر می کنند.”

مدتهاست که منطقه پردوبیس برای جلوگیری از ناپدید شدن مغازه ها در روستاها ، سعی در حمایت مالی از آنها دارد. امسال تفاوتی نخواهد داشت. “به ویژه در حال حاضر ، در زمان همه گیری ، اهمیت حمایت از نه تنها مغازه های روستایی بلکه تولیدکنندگان منطقه ای و غذاهای محلی نیز مهم است. اگر فروش در مغازه های روستایی افزایش یابد ، این اثبات این است که آنها مهم هستند و در منطقه جایگاه خود را دارند “، میروسلاو کریچیل ، مشاور منطقه ای پردوبیس ، مسئول مناطق روستایی ، گفت: چارچوب شورای منطقه ای و شورا ، من پیشنهاد می کنم تا حد امکان رضایت نامزدها را جلب کنم “، کریشیل اضافه می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *