سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

کفش در فروشگاه بهتر از 15 جفت پست الکترونیکی برای تست است. مغازه ها باز می شوند!

[ad_1]

با پایان یافتن شرایط اضطراری ، فروشگاه های لباس ، کفش و لوازم التحریر کودکان می توانند از روز دوشنبه افتتاح شوند. بسیاری از آنها برای از سرگیری در آخر هفته آماده می شدند.

این فروشگاه گفت: “من و همکارم هر دو فرزند خردسال داریم ، باید از آنها مراقبت كنیم و دروس آنلاین را در طول هفته كنترل كنیم ، بنابراین ما باید در روزهای شنبه و یكشنبه هنگام نگهداری از كودك همه مراحل آماده سازی و بسته بندی را مدیریت كنیم.” Superbotička Jana Tringelová از Ohrazenice.

انتخاب کفش مناسب به طور مستقیم در فروشگاه برای مشتری و خرده فروش ساده ترین و سریع ترین کفش است. در مورد فروش فعلی سفارشات به طور انحصاری از طریق پست ، هزینه پست بیشتر توسط مغازه ها پرداخت می شود. اکنون که سرانجام باز شد ، تاجران می گویند مردم به جای سفارش 15 جفت برای تست از طریق پست ، مانند قبل کفش را در محل خریداری می کنند.

Dana Slamova ، مجری فروشگاه Sluníčko در Pardubice ، در وضعیت مشابهی است: “ما از روز دوشنبه افتتاح می کنیم تا مردم بتوانند طیف وسیعی از مد کودکان را خریداری کنند ، اما از آنجا که من یک مادر سال اول هستم که کلاسهای چرخشی دارم ، ساعت کار اعتماد خواهد کرد. “یک هفته تا بعد از ظهر باز خواهد بود.

“ما مشتاقانه منتظر مشتریان خود هستیم ، ما به عنوان استاندارد باز خواهیم بود ، ما از این واقعیت استقبال می كنیم كه دولت چنین كرده است. همیشه بهتر است کفش را امتحان کنید ، ما پیشنهاد خود را برای کفش کودک گسترش داده ایم “، آلس کراجچک از فروشگاه Bosý Bod اضافه کرد.

در فروشگاه کفش کودکان در اورازنیس ، آنها باید آخر هفته یک موجودی از انبار تهیه کنند تا بدانند کدام کفش از سفارشات فروشگاه الکترونیکی برگشته است و آنها را برای فروش مجدد در فروشگاه قرار دهند.

ترینگل آهی کشید: “کالاهای تابستانی قبلاً رسیده اند که ما می خواهیم آنها را به مشتریان معرفی کنیم.” کالاهای جدید باید بسته بندی ، بررسی ، اندازه گیری ، برچسب گذاری و در فروشگاه الکترونیکی وارد شوند ، جایی که اندازه گیری دقیق تمام کفی ها را با ابعاد هر مدل ارائه می دهد.

ترینگل گفت: “ما می خواهیم به مردم كمك كنیم تا سایز را انتخاب كنند و مانع از بازگشت كفش ها به ما شوند زیرا كفش های آنها كوچك است. – معمولاً افراد تعداد بیشتری جفت سفارش می دهند و سپس آنها را پس می دهند. من کفش هایی را می شناسم که به این ترتیب شش برابر برگردانده شده اند ، بنابراین در مجموع 600 کرون پستی بیش از حد پرداخت کردم ، زیرا آنها هنوز هم اینجا خوابیده اند و فروخته نشده اند. رکورددار مشتری است که در یک زمان در مجموع 15 جفت کفش از 4 نفر از ما در خانه داشته است. سپس آنها دیگر مشتریانی که جای دیگری می خرند گم شده و کفش های من به من بازگردانده می شوند. “

فروشگاه او چهار سال است که فعالیت می کند ، او از همان ابتدا یک فروشگاه الکترونیکی برای فروش داشت. “بیشتر شبیه کاتالوگ است به طوری که افراد نمای کلی از آنچه ما ارائه می دهیم داشته باشند ، فقط 2٪ از خریدهای ما از طریق آن انجام شده است. من به این فلسفه پایبند هستم که انتخاب کفش برای کودکان و به ویژه برای کودکان خردسال بهتر است در فروشگاه انجام شود ، زیرا ما می توانیم مشاوره بهتری ارائه دهیم و کودک می تواند همه مدل هایی را که در انبار داریم ، به یک باره امتحان کند “. Трингелова .

با پایان یافتن شرایط اضطراری ، فروشگاه های لباس ، کفش و لوازم التحریر کودکان می توانند از روز دوشنبه افتتاح شوند.  بسیاری از آنها در حال آماده سازی برای از سرگیری در آخر هفته بودند.  با پایان یافتن شرایط اضطراری ، فروشگاه های لباس ، کفش و لوازم التحریر کودکان می توانند از روز دوشنبه باز شوند. بسیاری از آنها برای از سرگیری در آخر هفته آماده می شدند. “من و همکارم هر دو فرزند خردسال داریم ، باید در طول هفته از آنها مراقبت کنیم و آنها را کنترل کنیممنبع: Dnevnik / Zlata Bauerova

فقط با اقدامات ویروس کرونا و تعطیلی فروشگاه ، فروش از طریق فروشگاه الکترونیکی یک فروشگاه کفش به اندازه 37 افزایش یافت. “در همان زمان ، من با سرمایه گذاری در تبلیغات و تبلیغات مخالف بودم تا مردم دیگر مناطق کشور بتوانند در مورد ما اطلاعات کسب کنند. علاوه بر این ، من پولی برای پرداخت کالاهایی که قبلاً سفارش داده ام باقی مانده است ، زیرا مدلهای جدید یک سال زودتر از تولید کنندگان سفارش داده می شوند.

“ما از دهانه بسیار خوشحالیم ، در هنگام بسته شدن ما از راه دور نیز توصیه کردیم ، به عنوان مثال با توجه به اندازه و عکس پاها ، اما پیچیده است. من به بچه های داخل مغازه عادت کرده ام و اکنون دلم برای آنها تنگ شده است. “، لنکا وزینروا ، یک فروشنده از Superbots اضافه می کند.

این امر توسط Aleš Krajíček از Bosého Bod نیز تأیید می شود: «شماره گذاری کفش های پا برهنه نیز مختص مدل های کفش معمولی است ، زیرا در به اصطلاح نیمه تولید نمی شوند. حتی برای تولیدکنندگان جداگانه ، همین تعداد می توانند اندازه آنها تا 1.5 سانتی متر متفاوت باشد. این اتفاق می افتد که حداکثر یک سوم سفارشات آنلاین به ما بازگردانده می شود که این فقط برای خریدهای فروشگاه است. “

خرده فروشان کفش در پردوبیس توافق دارند که مارس و آوریل ماه هایی هستند که هر ساله تغییر می کنند.

جان زوزولاک ، صاحب فروشگاه Bosý Bod می گوید: “به محض طلوع خورشید ، مردم خواهان تغییر می شوند و به دنبال مدل های جدید می گردند ، ما آن را بررسی کردیم.” حالا برای دومین سال پیاپی ، معامله گران باید ماه ها بسته بودند.

وی افزود: خوشبختانه ما هنوز از مشاغل دیگری درآمد داریم و برای آن فروشگاه كفش داریم ، زیرا معتقدیم كه كفش باید به صورت پا باشد و به هیچ وجه فرد را محدود نكند و ما می خواهیم مانند بسیاری دیگر پابرهنه بیاوریم . در غیر این صورت ، نمی توانم تصور کنم که ما هنوز کار خواهیم کرد. ” وقتی تعطیل شدند ، حداقل تخفیف اجاره فروشگاه از شهر را دریافت کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *