سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

چالش: صد کیلومتر با دوچرخه از طریق دهکده عبور کنید و از علامت به تابلوی دیگر بروید

[ad_1]

“من با دوچرخه خود تمام مارک های موجود در شهر Polichka را سوار شدم. کم کم به جدلووا ، پومزی ، لزنیک ، استیئته ، بورووا ، کامنک ، کوروف و دوباره به جدلووا رفتم ، “میلان پاولیش سفر را توصیف می کند.

به این ترتیب ، وی دستورالعمل دولت در مورد محدودیت حرکت مردم را رعایت کرد و فقط در کاداستر Polichka نقل مکان کرد. اما او امیدوار است که به زودی به دوچرخه پشت تابلوهای شهر نگاه کند. “من فقط نمی خواهم بعضی اوقات به محل کار و خرید بروم. من همچنین می خواهم اقوام خود را در دهکده همسایه ببینم. “

به آنجا و برگشت

رومن پیتنر از لیتومیزل ، ورزشکار سه گانه در Ostri Kamen در منطقه Polichka ، نیز موفق شد در جاده ای به طول فقط 1300 متر به درستی آموزش ببیند.

در حین آموزش ، او صد کیلومتر در روستا و در یک جاده آسفالته تازه باز شده پیاده روی کرد. چگونه او آن را 37 بار به عقب و جلو هل داد.

“صد کیلومتر” polnáčka “به طول 1300 متر. رومن پیتنر می گوید ، اعتراف می کنم این یک هک بود. رویدادهای مشابه توسط سایر ورزشکاران در حال آماده سازی است. به عنوان مثال ، دوندگان در Dolní Újezd ​​مسیر ویژه ای را آماده کرده اند که در امتداد مرز کاداستر اجرا می شود و اندازه آن تقریباً 8.5 کیلومتر است. معروف به قاچاق قاچاق.

میلان پاولیش با BOYKAN به کل کاداستر شهر سفر می کند.میلان پاولیش با BOYKAN در کل کاداستر شهر سفر می کند.منبع: آرشیو M. Pavlish



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *