سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پیتر از سقوط کروسانت دوام نیاورد. سادک مجموعه ای برای کمک به خانواده اش ایجاد کرد

[ad_1]

روگالو آن شب سرنوشت ساز را از فرودگاه Polichka بلند کرد. “یک صاحب چهل و شش ساله و یک پیرمرد سی و پنج ساله دیگر در آن نشسته بودند. به دلایل نامعلوم ، بوق در حومه شهر افتاد. “، سخنگوی پلیس مارکتا جانوفسا پس از این حادثه گفت. چارلز پنجم و پیتر هاوپت از این فاجعه جان سالم به در نبردند.

از پیتر سی و پنج ساله همسر و دو فرزندش باقی مانده اند. دوستان وی و روستای صدک ، محل زندگی خانواده ، دور هم جمع شده و اجتماع عمومی را اعلام کردند.

“هری یک پدر و شوهر محبوب ، یک دوست مایل ، یک آتش نشان داوطلب و یک ورزشکار فعال بود. او هیچ سرگرم کننده ای را خراب نکرد و در بسیاری از موارد ابتکار آن را بر عهده داشت. او سعی کرد شادی را به وجود آورد و به دیگران کمک کند “، آتش نشانان داوطلب از Sadek در صفحه فیس بوک خود گفتند. به همین دلیل آنها یک حساب شفاف در شهرداری و ورزشکاران محلی ایجاد کردند تا به همسر پیتر شارکا و فرزندانشان در یک وضعیت دشوار زندگی کمک کنند.

ما در مورد فاجعه اینجا نوشتیم:

خود شهرداری نیز در حال آماده سازی کمک است. “خیلی تازه است ، امروز هم مرا لرزاند. پیتر بومی ما بود ، معاون فرمانده آتش نشانی ما بود ، او هاکی بازی می کرد. ما در شورای برای مبلغی که به خانواده کمک خواهیم کرد مذاکره خواهیم کرد. ” این جوان علاوه بر اینکه پدر خانواده اش ، یک ورزشکار فعال بود ، یک اهداکننده خون همیشگی در بخش انتقال خون در بیمارستان سویتوی بود.

شماره حساب شفاف: 6013051349/0800. معامله فقط از طریق انتقال بانکی انجام می شود.

آتش نشانان و دهکده صدک اجتماع عمومی خانواده پیتر هاوپت را اعلام کرده اند.آتش نشانان و دهکده صدک اجتماع عمومی خانواده پیتر هاوپت را اعلام کرده اند.منبع: SDH Sádekپلیس و کارشناسان تصادفات هوایی هنوز در حال بررسی علت این حادثه در حوالی پولیچکا هستند. “اکنون نمی توان گفت که تحقیقات در مورد علت فاجعه ادامه دارد. حداقل مدت دو ماه است. این پرونده توسط انستیتوی تحقیقات تصادفات هوایی در حال بررسی است و ما به عنوان پلیس نظرات کارشناسی را دریافت کرده ایم. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *