سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پولیچکا در تابستان میلیون ها دلار به مدارس داد

[ad_1]

در طول تعطیلات ، دبستان Na Lukách عمدتا در غرفه سطح اول فعالیت می کرد. معلمان و دانش آموزان می توانند منتظر پرده های جدید در فضای باز باشند تا گرمای بیش از حد کلاس کاهش یابد. نادژدا شائرووا ، سخنگوی پولیکا گفت: “ما یک دستگاه تهویه در مدرسه نصب کرده ایم که امکان تبادل هوا در کلاس های درس را فراهم می کند. این پروژه که طی سه سال گسترش یافته است ، امسال 12 میلیون کرون ارزش دارد.” این مدرسه انتظار دارد که اصلاحات بیشتری انجام شود ، که از جمله آنها می توان به بازسازی امکانات اجتماعی در دو غرفه مدرسه ، در غذاخوری مدرسه یا تعمیر آب و فاضلاب اشاره کرد.

در ماه سپتامبر ، مهد کودک Palackého náměstí همچنین از کارکنان و کودکان استقبال می کند. در اینجا صنعتگران پروژه را برای بیش از 5 میلیون تاج به پایان رساندند. پنجره ها تعویض و اصلاح شده اند. تغییرات در گرمایش ساختمان زمانی ضروری است که انبار از اجاق گاز به پمپ حرارتی تبدیل شده باشد. عایق بندی دیوار پشتی ساختمان به باغ و راه پله تخلیه از طبقه دوم نیز به پایان رسیده است. برای بازسازی شهر از یارانه صندوق دولتی محیط زیست و برنامه عملیاتی “محیط زیست” استفاده می شود. به این ترتیب ، بیش از نیمی از هزینه های نوسازی را دریافت کرد.

دبستان ماساریک پولیچکا حدود 700000 کرون در محوطه سازی سرمایه گذاری می کند. غرفه مدرسه نیز دارای سقف تعمیر شده است. شاورووا افزود: “کار در تعطیلات تابستانی انجام شد. هزینه های 1.8 میلیون کرون از بودجه شهر پولیچکا تامین می شود.” این مدرسه سقف های موجود ، از جمله فویل های پایه ، چوب و خرپاهای خراب را جایگزین کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *