سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پس از یک پیرمرد 70 ساله در Moravska Trebova ، یک سگ و یک هلیکوپتر جستجو کردند

[ad_1]

یک پیرمرد 70 ساله از اسویتوی ، که بعد از ظهر سه شنبه به ملاقات رفت اما برنگشت ، ظاهراً ترس زیادی را در بین خانواده و پلیس ایجاد کرده است. مأموران پلیس بلافاصله جستجو را آغاز کردند ، که در مناطق سخت در منطقه چرونا کوپتس ، سدهای اسمولنا و یویچکا با مانع مواجه شد.

مکانی که ممکن بود مرد گمشده در آن قرار داشته باشد ، عظیم بوده و به دلیل تاریکی پیچیده شده است و امیدها برای یافتن با گذشت زمان ، با رطوبت و کاهش دما کاهش یافته است.

“خدمات هوایی برای کمک فراخوانده شد و آتش نشانان داوطلب از Jevicko ، Krzhenov ، Jaromerzyce و Chornice نیز در عملیات جستجو شرکت کردند. اوا ماتوروا ، سخنگوی پلیس توضیح داد که آتش نشانان حرفه ای از Moravská Třebová و Brno و البته افسران پلیس از Moravská Třebová و مناطق اطراف نیز به میدان رفتند.

سپس خلبان و فرمانده رویداد همه مکانهایی را که قبلاً جستجو شده بود دوباره بررسی کردند و با راننده رویداد تماس گرفتند که دقایقی بعد اعلام کرد سگ آلوین ارشد خسته را پیدا کرده است. مرد ضعیف شده اما زنده پس از آن مجبور شد در مناطق دشوار توسط پلیس به آمبولانس منتقل شود.

“خدا نمی تواند راه برود ، نوبت برانکارد بود. ماتورووا افزود: آتش نشانان داوطلب او را تقریباً 20 دقیقه به مکانی منتقل کردند که می توانست در آمبولانس بارگیری شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *