سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پرونده Emmental در I / 35: DSD ساکت است ، پلیس از این تهمت عصبانی شده است

[ad_1]

این در مورد ترس از رانندگی است ، ده ها راننده لاستیک سوراخ کرده اند و برخی حتی محورهای متحرک دارند. عرض این سوراخ ها نیم متر و عمق آنها تا 35 سانتی متر است ، جلوگیری از آنها دشوار است و خطر کوچک است یا حتی مشخص نیست.

“ما ترجیح می دهیم جاده را دور بزنیم زیرا واقعاً غیرممکن است. و هر چند متر یک ماشین چشمک زن پارک می شود »، به عنوان مثال ، خواننده ، ورونیکا یاسانسکا ، در بحث نوشت.

بعد از چهارشنبه ، تقریباً همه سوراخ ها ترمیم شده اند ، اما رانندگان فکر می کنند که لکه ها چه مدت دوام می آورند؟ سی و پنج بسیار شلوغ است ، به عنوان دومین اتصال اصلی بین بوهمیا و موراویا ، عمدتا به یک کامیون خدمت می کند و به سرعت آن را نابود می کند.

با این حال ، یکی از رانندگان نفرین کننده در فیس بوک پلیس جمهوری چک را واقعا ناراحت کرد. وی می نویسد كه گشت وی می خواهد به راننده یكی از اتومبیل هایی كه در دره همسایه Brno I / 43 در نزدیكی Svitavi تصادف كرد ، به دلیل عدم تنظیم ترافیك با شرایط جاده ، جریمه نقدی دهد.

“ما از طرف پلیس جمهوری چک به شدت با نادرستی در مقاله مخالف هستیم. حادثه ای که ما در تاریخ 1 فوریه ساعت 8 صبح در جاده I / 43 بین Březová n گزارش دادیم. S. و Svitavy و درگیر شدن تویوتا یاریس (آسیب به لاستیک جلو سمت راست) با تأخیر مجاز شدند ، زیرا افسران پلیس راهنمایی و رانندگی سوویتوی که در محل حضور داشتند نقص جاده را علت تصادف ارزیابی کردند. نویسنده می تواند با ما تماس گرفته و در مورد گسترش دروغ خود در یک شبکه اجتماعی توضیح دهد “. سخنگوی پلیس مارکتا جانوفسا گفت.

وی همچنین یادآور شد که ممکن است راننده با جریمه تعیین شده موافقت نکند. او سپس به مراحل اداری می رود ، جایی که می تواند از خود دفاع کند. ما متن کامل مقاله را چاپ می کنیم.

از این گذشته ، پلیس قبلاً به یوروویا در مورد حفره های خطرناک هشدار داده بود. اداره راه ها و بزرگراه ها این کار را به عنوان مالک راه به عنوان مدیر راه استخدام کرد. علاوه بر تعمیر و نگهداری در زمستان ، یوروویا مسئول تعمیرات معمول است. یوروویا گفت: “ما در توافق با DSD برخی از چاله ها را برطرف کردیم ، اما تصمیم دیگر اکنون به آن بستگی دارد.”

RSD حتی بعد از موارد اضطراری دیروز نیز در مورد این موضوع توضیحی نداد.

واردات انفجاری  با این پست در فیس بوک ، نویسنده پلیس را از روی صندلی بلند کرد ، گفته می شود این یک دروغ است.واردات انفجاری نویسنده با انتشار این پست در فیس بوک پلیس را از روی صندلی بلند کرد و گفت این دروغ است.منبع: FB[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *