سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پاکسازی روستاهای منطقه پردوبیس در آخر هفته عید پاک ادامه دارد

[ad_1]

از اوایل روز جمعه ، آتش نشانان داوطلب از Jihlinek در منطقه Lancrown کیسه های زباله و دستکش را ربودند. آنها سالها هر ساله زباله جمع می کنند. آنها حتی قبل از ظهور فراخوان ملی “پاک کردن جمهوری چک” نظافت منظم را شروع کردند. “از دوران کودکی ، پیشینیان ما را در مراقبت از محیط زیست و طبیعت در یک حلقه از جوانان آتش نشان گرفتند. اکنون ما آن را دوباره به جوان ترها منتقل می کنیم. “” لادیسلاو پوسپیسیل ، شهردار آتش نشانی داوطلب گفت.

وی همچنین توضیح داد که این روستا نه تنها توسط آتش نشانان ، بلکه توسط واحدهای دیگری مانند انجمن شکار یا آماتورهای محلی نیز پاکسازی می شود.

پوسپیشیل افزود: “من اطمینان دارم که هیچ یک از شرکت کنندگان در جمع آوری زباله هیچ یک از ظروف تعیین شده را دور نخواهند انداخت.” با این حال ، احتمالاً فقط تعداد انگشت شماری از این شهروندان وجود دارد. این واقعیت که همه به نظافت و مرتب سازی منظم عادت ندارند ، این واقعیت را نشان می دهد که آتش نشانان محلی در روز جمعه 11 کیسه بزرگ زباله جمع کردند. در همان زمان ، آتش نشانان از Jihlin لاستیک ها ، فرش ، صدا خفه کن و دودکش را نیز از محل تمیز کردن بردند. در آخر هفته ، آن را نیز در روستای زمرسک نزدیک Visoki Mito جمع کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *