Add your content here
Add your content here

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پاکسازی روستاهای منطقه پردوبیس در آخر هفته عید پاک ادامه دارد

[ad_1]

از اوایل روز جمعه ، آتش نشانان داوطلب از Jihlinek در منطقه Lancrown کیسه های زباله و دستکش را ربودند. آنها سالها هر ساله زباله جمع می کنند. آنها حتی قبل از ظهور فراخوان ملی “پاک کردن جمهوری چک” نظافت منظم را شروع کردند. “از دوران کودکی ، پیشینیان ما را در مراقبت از محیط زیست و طبیعت در یک حلقه از جوانان آتش نشان گرفتند. اکنون ما آن را دوباره به جوان ترها منتقل می کنیم. “” لادیسلاو پوسپیسیل ، شهردار آتش نشانی داوطلب گفت.

وی همچنین توضیح داد که این روستا نه تنها توسط آتش نشانان ، بلکه توسط واحدهای دیگری مانند انجمن شکار یا آماتورهای محلی نیز پاکسازی می شود.

پوسپیشیل افزود: “من اطمینان دارم که هیچ یک از شرکت کنندگان در جمع آوری زباله هیچ یک از ظروف تعیین شده را دور نخواهند انداخت.” با این حال ، احتمالاً فقط تعداد انگشت شماری از این شهروندان وجود دارد. این واقعیت که همه به نظافت و مرتب سازی منظم عادت ندارند ، این واقعیت را نشان می دهد که آتش نشانان محلی در روز جمعه 11 کیسه بزرگ زباله جمع کردند. در همان زمان ، آتش نشانان از Jihlin لاستیک ها ، فرش ، صدا خفه کن و دودکش را نیز از محل تمیز کردن بردند. در آخر هفته ، آن را نیز در روستای زمرسک نزدیک Visoki Mito جمع کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *