سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پانزده مرکز واکسیناسیون در منطقه ایجاد می شود و شهردار قبلاً از دولت انتقاد کرده است

[ad_1]

از اول مارس ، پانزده مرکز واکسیناسیون در منطقه وجود دارد. تاکنون فقط بیمارستان Pardubice واکسینه شده است. دفتر فرمانداری و شهرداران در پاسخ به عدم آمادگی ادعای ایالت تصمیم به این کار گرفتند. آنها از دولت به دلیل استراتژی واکسیناسیون اشتباه و اطلاعات غلط مقامات محلی انتقاد کردند. بنابراین ، دفتر فرمانداری در پردوبیس تصمیم گرفت که در صورت شرایط اضطراری ، استراتژی خود را آماده کند.

از اول فوریه می خواهیم مراکزی را در مکانهایی که بیمارستانهای ما تحت مراقبتهای حاد هستند ، داشته باشیم و از اول مارس آمادگی سازمانی را برای فعال کردن مرکز واکسیناسیون در همه “محله های کوچک” خواهیم داشت ، زیرا مناطق ویژه آبریز Pardubice و Chrudim خاص هستند . تعداد آنها بیشتر خواهد شد. “

شماره را بنویسید

بیشترین آلودگی در منطقه پردوبیس از ابتدای شیوع بیماری تاکنون. دیروز تعداد آنها از هفت هزار نفر فراتر رفت ، سیصد بیشتر از حداکثر فعلی در 4 نوامبر. و تعداد کشته شدگان ثبت شده در حال حاضر به 500 نفر رسیده است. اکنون متخصصان بهداشت می توانند با افراد آلوده سریعتر تماس بگیرند ، اما مشکل عدم تمایل بیماران در گزارش سایر تماس هایی است که ممکن است آلوده باشند. در هفته های اخیر ، طبق گفته متخصصان بهداشت ، این عفونت نه تنها در گروه های کاری ، به ویژه در خانواده ها گسترش یافته است.

شهرداران شهرهای مسکونی “محله های کوچک” دیروز در منطقه خواستار کمک در زمینه ایجاد مکان و به ویژه فرصت برای کارمندان شدند.

“هنگام انتخاب مکانی برای مراکز واکسیناسیون ، قابلیت حمل و نقل و نفوذ پذیری فضا مهم است. این باید با امکانات فنی ، اتصال به اینترنت ، سرویس های بهداشتی و امکانات فنی به خوبی سازگار باشد “.

کسی می گوید ، او هنوز هم درست است

کارکنان سخت ترین کار خواهند بود. “ما با پزشکان عمومی که می توانند در مراکز واکسیناسیون به ما کمک کنند ، مذاکره خواهیم کرد. تهیه همه مراکز با کارکنان بیمارستان امکان پذیر نیست ، آنها در حال حاضر به طور حداکثر اشغال شده اند “، ماتوشکووا افزود.

دولت دیروز در جلسه ای با شهردار در منطقه به دلیل عدم آمادگی برای واکسیناسیون مورد انتقاد قرار گرفت. این بسیار کند است و مناطق و شهرها هیچ اطلاعاتی ندارند. اپیدمی در حال بدتر شدن است و جمهوری چک اکنون بدترین وضعیت در جهان است.

“یک بار دیگر از” آمادگی “دولت برای واکسیناسیون جمعیت در این منطقه مطلع شدیم. هنوز درست است که یکی صحبت می کند و دیگری کار می کند. و این بار مناطق و شهرداری های منطقه اداری خواهند بود که باید سخت کار کنند. با این حال ، ما در Svitavi آماده هستیم “، گفت: شهردار Svitavi دیوید Shimek.

“انتظارات زیادی از مردم دیده شده است ، اما استراتژی واکسیناسیون دولت هنوز در حال تغییر است. ما تا روز پنجشنبه در مورد آن اظهارنظر خواهیم کرد ، اما می خواهیم آماده باشیم ، بنابراین به طور موازی ساختار و استراتژی خود را ایجاد می کنیم. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *