سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

و سیل بعد از ما. چگونه می توان پرده های یکبار مصرف را به درستی مرتب کرد و از کجا خود را بررسی کرد

[ad_1]

سال گذشته پرده های جراحی کالای کمیاب بود و پوشیدن ماسک تنفسی عجیب به نظر می رسید. امروز در سوپرمارکت می توانید نه تنها دستگاه تنفس کلاس FFP2 ، بلکه حتی آزمایش آنتی ژن نیز خریداری کنید. خرید و استفاده یکی است ، شاید همه ما این را بدانیم. نحوه مرتب سازی صحیح و محل پرتاب مواد استفاده شده در مورد دوم.

بیش از حد مطلوب است که به تجهیزات حفاظتی به عنوان منبع احتمالی عفونت فکر کنیم. هر کاربر باید به خاطر داشته باشد که حجاب ها پس از استفاده با افراد دیگر تماس می گیرند. اغلب آنها کارکنان خدمات فنی و جمع آوری زباله هستند.

سوال اصلی این است: آیا شما سالم هستید؟ اگر این مورد باشد و علائم بیماری را نشان ندهید ، موارد زیر اعمال می شود:

دستگاه تنفس و پرده استفاده شده – کیف – زباله های خانگی

لوبوس سیگموند ، مدیر منطقه ماریوس پدرسن در پردوبیس ، توصیه می کند که روبنده ها و دستگاه تنفس را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید. سیگموند توضیح داد: “سپس خوب متصل شوید و ظروف مشکی را برای مواد زائد خانگی مخلوط کنید.”

پرده های جراحی نباید بیش از چهار ساعت استفاده شود. آنها را نمی توان آب پز کرد ، استریل کرد ، ما فقط می توانیم آنها را دور بریزیم. با دستگاه تنفس مشابه است. با این حال ، مدت زمان استفاده بیشتر و تا هشت ساعت است.

کیت های سوپرمارکت از سوپرمارکت – کیف – زباله های خانگی

در تاریخ 25 فوریه ، وزارت محیط زیست روش طبقه بندی کیتهای خودآزمایی را صادر کرد. بر این اساس ، آزمایشات آنتی ژن باید به عنوان زباله های معمولی شهری تلقی شوند. با این حال ، حتی در اینجا خطر ابتلا به عفونت وجود دارد. بنابراین ، لازم است که کیت های آزمایش را در یک کیسه پلاستیکی قرار داده و آنها را در یک ظرف سیاه پرتاب کنید.

اگر بیمار هستید یا علائم بیماری دارید ، موارد زیر اعمال می شود:

افرادی که بیمار هستند نباید زباله های بدست آمده در حین قرنطینه یا انزوا را مرتب کنند. دلیل آن ساده است. محتویات ظروف زباله های جدا شده مانند پلاستیک ، کاغذ یا فلزات با دست مرتب می شوند. این امر خطرات قابل توجهی را برای اپراتور خط مرتب سازی ایجاد می کند. در این حالت ، کیسه زباله نیز به یک ظرف زباله خانگی سیاه می رود.

زیگموند افزود: “بستن و ضد عفونی كردن سطح كیف ایده خوبی است.”

زیگموند هشدار داد: “هرگز زباله ها را در خارج از ظرف جمع آوری قرار ندهید تا خدمه خودرو مجبور به مدیریت مستقیم زباله نشوند.”

وزارت محیط زیست همچنین توصیه می کند که کیسه پلاستیکی حداقل 0.2 میلی متر ضخامت داشته باشد.

وزارت محیط زیست گفت: “مراقب باشید و خطر ابتلا به همه افرادی که با زباله ها کار می کنند را به حداقل برسانید.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *