سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

ویدئو: پلیس 9 مهاجر را بازداشت کرد ، کامیون ها آنها را از رومانی آوردند

[ad_1]

بعضی از آنها در جاده I / 14 در نزدیکی Ceska Trebova ، برخی دیگر در منطقه صنعتی Stare Civice در نزدیکی Pardubice دیده می شدند. به زودی همکاران خدمات گشت Orlické Ostí با سایر افسران پلیس ضد شورش ، از جمله دست اندازان سگ ، 3 خارجی را در بخش محلی سمنان در keské Třebíč جستجو و 6 خارجی را در روستای Stare Čivice توسط آمبولانس و افسران پلیس اسکورت بازداشت کردند.

خیلی زود فهمیدیم که درباره چه نوع کامیونی صحبت می کنیم. هر دو راننده برای پلیس توضیح دادند که جاده آنها به کجا منتهی می شود. در منطقه چسکورزبوفسکو آنها از یک کامیون بلغاری که راننده ای از همان ملیت رانندگی می کرد پیاده شدند ، در استار سیویس این یک کامیون و یک راننده از رومانی بود. در هر دو مورد ، رومانی مسیر خروجی فرض شده برای کامیون ها است. هر دو راننده گفتند که هیچ تصوری از خارجی های منطقه بار ندارند و کامیون را از طریق مجارستان و اسلواکی به جمهوری چک می رسانند. آنها همچنین گفتند که درب بار در اتحادیه اروپا مهر و موم نشده است و آنها پس از بردن کامیون به رومانی چیزی را چک نکردند. بازرسی تنها پس از مشخص شدن وجود مسافران ناخوانده در داخل انجام شد. چه چیزی در انتظار راننده کامیون بود؟ یک منطقه بار نه تنها به مواد زاید بلکه به مدفوع نیز آلوده شده بود.

پلیس بیگانه می گوید هفت نفر از 9 خارجی بازداشت شده می گویند که آنها خردسال هستند. پس از شناسایی اولیه و انگشت نگاری ، متوجه شدیم که همه آنها در رومانی ، مجارستان یا هر دو درخواست پناهندگی می کنند. در مورد بزرگسالان ، تصميم گرفته مي شود كه آنها در بازداشت بيگانگان باشند. در مورد نوجوانان ، اکنون تصمیم دادگاه در دادگاه بازداشت نوجوانان از طریق سازمان حمایت اجتماعی و حقوقی کودک دنبال می شود.

منبع: PČR

همه آنها به طور غیرقانونی وارد جمهوری چک شدند و در آن اقامت کردند ، بنابراین پلیس به وزارت کشور مراجعه کرد تا در رویه دوبلین بفهمد کدام کشور عضو اتحادیه اروپا مسئول مراحل پناهندگی آنها است. اقدامات بعدی در مورد استرداد بیگانگان به این کشور خواهد بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *