سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

ویدئو: مارک زترچنسکی در یک کنسرت در پردوبیچه مجروح شد ، او در بیمارستان به پایان رسید

[ad_1]

نمایش بزرگ ، که معمولی برای کنسرت های او است ، برای او اتفاق افتاد. او در طول کنسرت خود از روی صحنه افتاد و سرش آسیب دید. برای مدت طولانی ، تماشاگران کنسرت واقعاً از خواننده می ترسیدند.

“پردوبیسه دیگر هرگز شما را فراموش نخواهد کرد! این مطمئناً است. “مارک زترچنسکی در صفحه فیس بوک خود گفت. با این حال ، بازنده نشان داد که یک حرفه ای واقعی است و کنسرت را برای طرفدارانش به پایان رساند. در مقاله دیگری در رسانه های اجتماعی مستقیم از بیمارستان ، هنرمند محبوب از کار پزشکان قدردانی کرد.

وی افزود: “PS ، شما یک بیمارستان عالی و کارکنان بسیار خوب دارید.” به گفته وی ، شماره ویژه ای که خواننده مدتهاست آن را آماده می کند ، هرگز به طور قطع تکرار نمی شود. در پایان ، او با پیامی به طرفداران خود اطمینان داد که همه چیز خوب است.

حامیان بلافاصله در مورد پیامهای او اظهار نظر کردند. “بدترین شماره ویژه ، لطفاً دیگر هرگز. قبل از اینکه با میکروفون صحبت کنید مثل این بود که یک ابدیت خواهید داشت و طوری بازی می کنید که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده و خون و درد پشت احترام شما مانند احترام باورنکردنی جاری است. ” این کنسرت به عنوان بخشی از تور Restart در Pardubice برگزار شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *