سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

ویدئو: روی دیوارها و آب یخ. فیلمی در مورد بووهسلاو مارتینو در آنجا فیلمبرداری شد

[ad_1]

فیلم “زندگی من با بوهوسلاو مارتین” در بهار امسال در پولیچکا و مناطق اطراف آن فیلمبرداری شد. در زادگاه آهنگساز ، کارگردانان صحنه هایی از دوران کودکی او ، از 1897 تا 1905 ، و همچنین پایان کل فیلم را ضبط کردند ، هنگامی که پس از انتقال بقایای مارتینو به پولیچکا ، قبر پیتا در قبرستان نزدیک قبرستان ایجاد شد. آهنگساز

گروه فیلمبرداری کارگردان یاکوب سومر صحنه هایی را از میدان پولیچکا ، از دیوارها ، اتاق تولد در برج کلیسا “St. Jacob “، خیابان B. Martino در موزه Polichka ، تصاویری از قبرستان” St. میخائیل »یا پارک جنگلی« لیبوهی ». همچنین از رودخانه سوراتکا در برج ثور فیلمبرداری شد ، جایی که نماینده بوهوسلاو مارتینو ، بازیگر پتار استاچ ، مجبور شد وارد آب یخی شود.

قبلاً نوشتیم:

جاکوب سومر کارگردان و فیلمنامه نویس فیلم از کتابی به همین نام از شارلوت همسر آهنگساز الهام گرفته است. این فیلم در تلویزیون چک و با همکاری تلویزیون اتریشی ORF و بنیاد بوخوسلاو مارتین ساخته شده است. این فیلم دومین اولین نمایش خود را سه شنبه 26 اکتبر ساعت 19 در سالن بزرگ خانه تیل در پولیچکا انجام می دهد.

قبل از فیلمبرداری ، او باید کاملاً با کار و شخصیت مارتینو آشنا می شد. “من در ابتدای فیلمبرداری موسیقی بوهوسلاو مارتین را برای خودم کشف کردم. پیتر استاچ در حین فیلمبرداری گفت: “این من را با تغییرات غیر منتظره شگفت زده کرد و اکنون من به طور مرتب به آن گوش می دهم.”

علاوه بر این ، بیش از 40 بازیگر اضافی که عمدتا آماتور پلیس بودند ، در این فیلم بازی کردند. نقش دستیار “پدربزرگ” کفاش در برج کلیسای “سنت جیمز” به کارگردان و بازیگر لادیسلاو ورابتس از پولیچکا سپرده شد.

“من فکر می کنم یک اثر استثنایی با مفهوم معاصر ، فکری و هنری خلق شده است. جاکوب سومر کارگردان با استعداد خود را با یک تیم خلاق دقیق احاطه کرد. تیراندازی در Polička و اطراف آن در فضایی دلپذیر انجام شد و حتی “آخرین” افراد اضافی احساس کردند که مهمترین آن است. بازیگران لهستانی خوشحال بودند که توانستند در فیلمی برای تجلیل از نبوغ بوهوسلاو مارتینو شرکت کنند. “الن اربسوا ، روانشناس گفت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *