سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

ویدئو: تقریباً پنجاه سوسیس در عرض پنج دقیقه. Maxidjelik رکورد دیگری را شکست

[ad_1]

“مرد کجا قرار داده است؟” اگر او فقط مثل من ناف داشت ، اما کاملاً لاغر و لاغر شده است. »یکی از تماشاگران در میدان لنکروان چهارشنبه با تعجب گفت قبل از کشتار Sloupnice ، یاروسلاو نمتس در اینجا با زوج های محلی بازی می کرد. در مجموع صد قطعه سوسیس ، نیم گرم ، نیمه دیگر گرم ، در دو سینی نقره ساعت نه و نیم صبح آماده شد و خردل و یک آبخوری نیز روی میز جلوی مغازه قصابی موجود بود. .

قبل از اینکه یاروسلاو نمتس مسابقه پنج دقیقه ای خود را با صد سوسیس و کالباس آغاز کند ، آخرین موفقیت های خود را به حضار ارائه کرد. علاوه بر این ، استثنایی ترین فقط چند هفته است. وی توضیح داد: “این Surströmming است. این یک غذای سوئدی است که از شاه ماهی ساخته شده و برای مدت زمان طولانی تخمیر می شود” ، و به دیگران یک قوطی غذای فوق العاده معطر سوئدی را نشان داد. وی افزود: “من تنها كس در جهان بودم كه یك قوطی كامل را خوردم.”

در یک مسابقه گوشت ، من رژیم غذایی بدون گوشت را در خانه ترجیح می دهم

اگرچه یاروسلاو نمتس روز چهارشنبه تقریباً پنجاه سوسیس محلی خورد ، اما خودش اعتراف کرد که رژیم گیاهخواری را در خانه ترجیح می دهد. “من برخی از مشکلات سلامتی داشتم. من خیلی برنده شدم ، بنابراین در خلوت شروع به خوردن کم غذا کردم و اکنون غذاهای بدون گوشت را ترجیح می دهم. “

با این حال ، پس از یک اجرای کوتاه ، او شروع به شکستن رکورد Lanškroun کرد. او پشت میز مقابل قصابی محلی ایستاد و برای بازدیدکنندگان توضیح داد که در مسابقه خوردن پارک کوچک در اواخر ماه مه هنگامی که 35 پا در Třebí ate خورد ، برنده شد. این آلمانی قصد دارد رکورد اخیر خود در لانکرون را بشکند. زمان او توسط رئیس شرکت تعاونی کشاورزی Sloupnitsi ، یاروسلاو واسوس آغاز شد و ماکسی خوار می توانست اقدام را آغاز کند.

حضار گفتند: “من تعجب می کنم که چه مدت غذا نمی خورد؟” و وقتی تایمر زنگ زد ، حاضران با تشکر از او تشکر کردند. باقیمانده سوسیس توسط قصاب ها رهاسازی و نتیجه به زودی اعلام شد. Maxijedlík Jaroslav Němec واقعاً رکورد Třebíč را در Lanškroun شکست. او موفق شد 47 پا سوسیس بخورد. او با لبخند گفت: “آنها بسیار خوب بودند ، من ترجیح می دهم بیشتر داشته باشم.”

و یاروسلاو واسوس نیز مشتاقانه کف زد. وی توضیح داد: “من خوشحالم كه ماكسین خور به ما مراجعه كرد و خصوصاً كه او این كار را دوست داشت.” و همراه با زنان فروشنده دریغ نكردند و بقیه غذاهای لذیذ محلی را به ناظران ارائه دادند. و اینکه واقعاً خوشمزه بود از همان لحظه ای که فروشنده خندان مجبور شد دست به خنک کننده بزند و دسته دیگری از جارو را بیاورد نشان داده شد. و جوانترین بازدید کننده ، که سوسیس را در گاری خورد ، نیز علاقه مند شد.

در پایان ، یاروسلاو نمتس مخاطبان را به پذیرفتن این چالش و امتحان ضبط جدید دعوت کرد. آلمانی به یکی از مردان گفت: “بیا آقا ، شما مطمئناً شما را در این کلاه دوست دارید.” او سرخوش گفت: “نه ، متشکرم ، من دو تا داشتم و سیرم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *