سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

واکسیناسیون کار می کند. داده ها نشان می دهد تعداد افراد مسن آلوده و مرده در حال کاهش است

[ad_1]

حداقل اولین دوز واکسن کرونا ویروس تا دوشنبه شب 318000 نفر بالای 80 سال را واکسینه کرده است ، یا 72 درصد از جمعیت آن گروه سنی.

وزارت بهداشت روز گذشته اعلام کرد بیش از 60،000 نفر از آنها ثبت نام کرده و منتظر واکسیناسیون هستند. در عین حال ، داده های موجود نشان می دهد که باید در اسرع وقت به آنها رسید.

در این گروه سنی در معرض خطر است که از ابتدای سال تاکنون تعداد افراد آلوده به ویروس کرونا و همچنین واکسیناسیون و تعداد بستری شده یا فوت شده در بدن در بدن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

به طور خاص ، نسبت افراد آلوده به سن هشتاد سال به بالا در پایان سال چهار تا پنج درصد و در هفته های اخیر بین دو تا سه درصد بود.

ممکن است به نظر برسد که Seč یک عدد “ناچیز” است ، بسیاری از پیرترین شهروندان این بیماری را در خانه مدیریت نمی کنند و مجبور شدند به بیمارستان ها بروند. در پایان سال ، تقریباً یک سوم افراد بستری در بیمارستان بود. اکنون سهم آنها در میان تمام بیماران آلوده در بیمارستان ها به نصف کاهش یافته است.

و یک روند مشابه ، غم انگیزترین آمار ، تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا را نشان می دهد. در حالی که در ابتدای سال سهم افراد هشت ساله و بالاتر از کل مرگ و میر بیش از پنجاه درصد بود ، اکنون این رقم حدود سی درصد است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *