سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

واکسیناسیون در جمهوری چک بسیار کند است. فقط یک چهارم افراد بالای 80 سال واکسن دارند

[ad_1]

به طور خلاصه هشدار می دهد ثبت نام برای واکسیناسیون شهروندان زیر 80 سال به دلیل تأمین تأخیر واکسن به تأخیر افتاده است کتیبه قرمز در وب سایت وزارت بهداشت. اکنون این استراحتگاه اعلام کرده است که حداقل افراد بالای 70 سال می توانند از اوایل ماه مارس درخواست خود را شروع کنند.

به همین مناسبت ، روزانه تجزیه و تحلیل می شود که چگونه بسیاری از بزرگسالان در گروه سنی بالای 80 سال ، که بیشتر در معرض خطر شدید کووید -19 هستند ، واکسینه شده اند. معلوم شد که کمتر از 113000 نفر آنها حداقل اولین دوز را تاکنون دریافت کرده اند. این تقریباً یک چهارم همه است.

و سفارش همچنان مالش می یابد. پسر پاول سی به دنیک گفت: “پدری که در بوهمیای شمالی زندگی می کند قبلاً دو مهلت برای دوز اول را لغو کرده است.” با این حال ، یک هفته قبل از آن تاریخ ، آنها واکسیناسیون را نیز لغو کردند ، با این شرط که باید منتظر تماس تلفنی باشند. با این حال ، هنوز هیچ کس خواستار پیشنهاد برای دوره سوم نشده است. “

پس از جلسه کابینه در روز دوشنبه ، یان بلاتنی ، وزیر بهداشت گفت که همه افراد بالای 80 سال باید تا پایان ماه مارس واکسینه شوند.

از معتبر استراتژی های واکسیناسیون دولت نشان می دهد که حدود 680،000 مزایا قرار بود در اواسط فوریه توزیع شود. با این حال ، واقعیت دوشنبه شب 466،578 بود بنابراین حدود یک سوم کمتر از آنچه در ابتدا توسط دولت برنامه ریزی شده بود ، کمتر است.

این ایالت می خواهد 70 درصد مردم را واکسینه کند.

در پایان ماه ژانویه ، 54 درصد از بزرگسالان کشور به این واکسن به صورت رایگان علاقه مند بودند که چهار درصد بیشتر از پایان سال گذشته و امسال است ، طبق یک مطالعه توسط Life در طی یک پروژه همه گیر.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *