سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

واژگون شدن صدها غرفه تلفن از تلفن های همراه

[ad_1]

“مردم از غرفه تلفن در کشور ما حداقل استفاده می کردند ، بنابراین ما موافقت کردیم که آن را برداریم. در میدان پایین دریاچه ایستاده بود. در ابتدا ما فکر کردیم که کتابهایی برای قرض گرفتن رایگان وجود دارد ، اما سرانجام نمایندگان O2 پیشنهاد دادند که در هنگام بازدید ما آن را با خود ببرند. و این بخشی از ذخایر آنها خواهد شد. شاید مدتی به نمایش در بیاید. ” غرفه تلفنی محلی حدود شش ماه پیش تحت شرایط سرگرم کننده برداشته شد – کمی قبل از آن روستا پیاده رو در نزدیکی آن و دسته ای ساخت که قرار بود مراقبت از برداشتن جعبه را انجام دهد و دستگاه شروع به تخریب سنگ فرش کرد. شهردار گفت: “پس از اخطار ، آنها دوباره همه چیز را مرتب کردند.”

اگرچه غرفه Libobořice فقط به حداقل رسیده است ، برخی از مردم از انحلال آن پشیمان هستند. آنها می ترسند که در صورت قطع طولانی مدت برق ، تلفن های همراه از کار بیفتند زیرا اپراتور بدون پشتیبان می ماند و جامعه کوچک از دنیا جدا می شود. شهردار اضافه کرد: “من نمی دانم چه واقعیتی وجود دارد ، قطع شدن برق در حال حاضر برای افرادی که دارای پمپ های حرارتی یا دیگهای بخار حرارت مرکزی هستند بسیار آزار دهنده است. و اخیراً تعداد زیادی از آنها وجود دارد.”

براساس تصمیم سال گذشته هیئت مدیره سرویس ارتباطات از راه دور جمهوری چک ، یارانه پرداخت غرفه های تلفن از سال جاری به این کشور متوقف شده است. بنابراین ، اپراتور O2 قصد ندارد در چنین شرایطی به کار آنها ادامه دهد. “جدا از کاهش تعداد تماس ها ، دلیل دیگر قطع ، نیازهای بالای نگهداری و مبارزه با خرابکاری است. درآمد حاصل از تماس ها هزینه نگهداری و بهره برداری نخواهد بود.” س Questionال از سخنگوی Deník O2 ، کاتشینا میکوسوسکا.

تعداد غرفه های تلفن در منطقه پردوبیس در پایان سال 2020:

مناطق

چرودیم 24

پردوبیس 21

سویتوی 32

دهان بیش از عقابها 23

در کل 100[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *