Add your content here
Add your content here

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

واژگون شدن صدها غرفه تلفن از تلفن های همراه


“مردم از غرفه تلفن در کشور ما حداقل استفاده می کردند ، بنابراین ما موافقت کردیم که آن را برداریم. در میدان پایین دریاچه ایستاده بود. در ابتدا ما فکر کردیم که کتابهایی برای قرض گرفتن رایگان وجود دارد ، اما سرانجام نمایندگان O2 پیشنهاد دادند که در هنگام بازدید ما آن را با خود ببرند. و این بخشی از ذخایر آنها خواهد شد. شاید مدتی به نمایش در بیاید. ” غرفه تلفنی محلی حدود شش ماه پیش تحت شرایط سرگرم کننده برداشته شد – کمی قبل از آن روستا پیاده رو در نزدیکی آن و دسته ای ساخت که قرار بود مراقبت از برداشتن جعبه را انجام دهد و دستگاه شروع به تخریب سنگ فرش کرد. شهردار گفت: “پس از اخطار ، آنها دوباره همه چیز را مرتب کردند.”

اگرچه غرفه Libobořice فقط به حداقل رسیده است ، برخی از مردم از انحلال آن پشیمان هستند. آنها می ترسند که در صورت قطع طولانی مدت برق ، تلفن های همراه از کار بیفتند زیرا اپراتور بدون پشتیبان می ماند و جامعه کوچک از دنیا جدا می شود. شهردار اضافه کرد: “من نمی دانم چه واقعیتی وجود دارد ، قطع شدن برق در حال حاضر برای افرادی که دارای پمپ های حرارتی یا دیگهای بخار حرارت مرکزی هستند بسیار آزار دهنده است. و اخیراً تعداد زیادی از آنها وجود دارد.”

براساس تصمیم سال گذشته هیئت مدیره سرویس ارتباطات از راه دور جمهوری چک ، یارانه پرداخت غرفه های تلفن از سال جاری به این کشور متوقف شده است. بنابراین ، اپراتور O2 قصد ندارد در چنین شرایطی به کار آنها ادامه دهد. “جدا از کاهش تعداد تماس ها ، دلیل دیگر قطع ، نیازهای بالای نگهداری و مبارزه با خرابکاری است. درآمد حاصل از تماس ها هزینه نگهداری و بهره برداری نخواهد بود.” س Questionال از سخنگوی Deník O2 ، کاتشینا میکوسوسکا.

تعداد غرفه های تلفن در منطقه پردوبیس در پایان سال 2020:

مناطق

چرودیم 24

پردوبیس 21

سویتوی 32

دهان بیش از عقابها 23

در کل 100دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *