سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

هیچ چیز قدیمی تر از روزنامه دیروز نیست. تعداد افراد آلوده در منطقه از 1 به 13 نفر افزایش یافته است

[ad_1]

روز چهارشنبه ، آزمایشگاه های منطقه پردوبیس تنها یک مورد آلودگی به ویروس کرونا در منطقه Orlike پیدا کردند. یک روز بعد ، در روز پنجشنبه ، 24 ژوئن ، تعداد موارد مثبت در منطقه افزایش یافت. بیشترین افزایش در عفونت های جدید در Orlické است ، جایی که در حال حاضر بهداشت 4 مورد جدید و در مجموع 8 فرد فعال مبتلا به covid-19 را ثبت می کند. از 2.8 نفر مثبت در روز چهارشنبه به ازای هر 100000 نفر ، تعداد کلیدی به 5.8 رسید و اورلیچکو در رتبه دوم بدترین منطقه قرار گرفت.

حتی Chrudim دیگر کاملاً عاری از عفونت نیست ، زیرا آزمایشگاه ها روز چهارشنبه دو مورد جدید کشف کردند. از روز پنجشنبه ، تنها سه منطقه در سراسر کشور وجود دارد که در هفت روز گذشته به ازای هر 100،000 نفر هیچ مورد مثبتی نشان نداده است. اینها Beron ، Trebic ، Trutnov هستند. چهارشنبه هنوز هفت نفر بودند.

آنچه دیروز نوشتیم:

بیشترین آلوده در منطقه در پردوبیس است ، جایی که در حال حاضر 12 نفر به این بیماری مبتلا هستند. از نظر فراوانی ، موارد موارد مثبت در اینجا بیشترین است و در 7 روز گذشته 6.8 در هر 100000 نفر است. با این حال درست است که زیر میانگین کشوری است که در روز پنجشنبه 7 نفر است.

نرخ هفت روزه 100000 نفری در ماههای اخیر برای تجزیه بسیار مهم بوده است. به عنوان مثال ، مدارس در زمانی باز بودند که مناطق کمتر از 100 مورد مثبت داشتند. بنابراین می توان فرض کرد که اگر فرکانس هفتگی در آینده خراب شود ، اقدامات احتمالی دنبال خواهد شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *