Add your content here
Add your content here

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

هیچ چیز قدیمی تر از روزنامه دیروز نیست. تعداد افراد آلوده در منطقه از 1 به 13 نفر افزایش یافته است

[ad_1]

روز چهارشنبه ، آزمایشگاه های منطقه پردوبیس تنها یک مورد آلودگی به ویروس کرونا در منطقه Orlike پیدا کردند. یک روز بعد ، در روز پنجشنبه ، 24 ژوئن ، تعداد موارد مثبت در منطقه افزایش یافت. بیشترین افزایش در عفونت های جدید در Orlické است ، جایی که در حال حاضر بهداشت 4 مورد جدید و در مجموع 8 فرد فعال مبتلا به covid-19 را ثبت می کند. از 2.8 نفر مثبت در روز چهارشنبه به ازای هر 100000 نفر ، تعداد کلیدی به 5.8 رسید و اورلیچکو در رتبه دوم بدترین منطقه قرار گرفت.

حتی Chrudim دیگر کاملاً عاری از عفونت نیست ، زیرا آزمایشگاه ها روز چهارشنبه دو مورد جدید کشف کردند. از روز پنجشنبه ، تنها سه منطقه در سراسر کشور وجود دارد که در هفت روز گذشته به ازای هر 100،000 نفر هیچ مورد مثبتی نشان نداده است. اینها Beron ، Trebic ، Trutnov هستند. چهارشنبه هنوز هفت نفر بودند.

آنچه دیروز نوشتیم:

بیشترین آلوده در منطقه در پردوبیس است ، جایی که در حال حاضر 12 نفر به این بیماری مبتلا هستند. از نظر فراوانی ، موارد موارد مثبت در اینجا بیشترین است و در 7 روز گذشته 6.8 در هر 100000 نفر است. با این حال درست است که زیر میانگین کشوری است که در روز پنجشنبه 7 نفر است.

نرخ هفت روزه 100000 نفری در ماههای اخیر برای تجزیه بسیار مهم بوده است. به عنوان مثال ، مدارس در زمانی باز بودند که مناطق کمتر از 100 مورد مثبت داشتند. بنابراین می توان فرض کرد که اگر فرکانس هفتگی در آینده خراب شود ، اقدامات احتمالی دنبال خواهد شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *