سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

همه گیری در منطقه رو به عقب است. حتی بیمارستان ها بیماران کمتری را با کوویید گزارش می کنند

[ad_1]

تعداد بیماران در بخشهای استاندارد از اواسط ماه مارس در حال کاهش است ، اما هنوز تعداد زیادی از آنها نیاز به مراقبتهای ویژه از پزشکان و پرستاران دارند.

“مسئله چند روز گذشته این است که فشار بر مراقبت های ویژه را تحت فشار قرار می دهد. به تدریج ، اتاق های کوید در حال خراب شدن هستند و اگر روند فعلی ادامه یابد ، ما معتقدیم که می توانیم در اواخر ماه مه به وضعیتی نزدیک به عملکرد طبیعی بیمارستان برسیم. “

به گفته میهئلا ماتوسکووا ، معاون وزیر بهداشت ، انتظار می رود بازگشت به عملیات عادی و عملیات برنامه ریزی شده در جمهوری چک. “در همان زمان، با این حال، لازم است به ارائه مرخصی برای کارکنان پزشکی و پرستاری که تحت بار سنگینی را برای بیش از یک سال نه تنها در بیمارستان ها و نیز مراکز واکسیناسیون شده،” Matushkova اضافه شده است.

برعکس ، کمتر از دو ماه پیش بیمارستان ها از ظرفیت خود خارج شده بودند. فرماندار مارتین نتولیکی گفت: “هنگامی كه ما در ماه مارس وضعیت ناتوانی جمعی را اعلام كردیم ، 501 بیمار مبتلا به بیمار در بیمارستان ها داشتیم و 69 نفر از آنها به درمان فشرده احتیاج داشتند.” وی همراه با سایر استانداران ، صبح روز سه شنبه با وزیر بهداشت پیتر آرنبرگر در مورد ادامه واکسیناسیون و توسعه مداوم اپیدمی ویروس کرونا گفتگو کرد.

در منطقه پردوبیس ، افراد بالای 60 سال از هفته گذشته برای واکسیناسیون ثبت نام کرده اند:

“وضعیت اپیدمی در منطقه ما در حال بهبود است ، زیرا در بیشتر مناطق ، به عنوان مثال ، ایستگاه بهداشت منطقه ای گزارش 151 تازه وارد در روز دوشنبه. در بیشترین دوره در معرض ، بیش از 1100 عفونت جدید در روز ثبت کردیم. ” نواحی Usti na Orliki و Svitavi بیشترین رشد روزانه را در منطقه دارند.

همچنین ، حداقل تعداد کودکان مثبت از طریق تست منظم در مدارس مشخص شد. “طبق گزارش وزارت بهداشت ، تاکنون 1.6 میلیون دانش آموز مورد آزمایش قرار گرفته اند و فقط 775 آزمایش مثبت است. بیش از 560،000 آزمون کارکنان آموزشی با آزمون مثبت 331 نفر انجام شد. این به وضوح نشان می دهد که لازم است به طور جدی بررسی شود که آیا لازم است کودکان پس از آزمایش با نتیجه منفی ، همچنان حجاب بپوشند؟ “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *