سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

هایتمن: در مورد ائتلاف پیش از انتخابات CSSD با بله ، من حزب را ترک می کنم

[ad_1]

وی نسبت به مصاحبه ضمان با MF Dnes واکنش تندی نشان داد: “اگر CSSD نامزدهای مشترکی ایجاد کند (ائتلاف قبل از انتخابات را درک کنید) برای انتخابات پارلمانی با بله ، من حزب را ترک می کنم”. در آن رئیس جمهور CSSD را که اکنون زیر آستانه انتخابات مردد است فراخواند تا با جنبش YES در انتخابات پارلمانی اکتبر همراه شود.

“زمن به MF Dnes گفت:” نامناسب نخواهد بود اگر چنین ائتلافی (مانند STAN و دزدان دریایی یا ODS ، TOP 09 و KDU-ČSL – یادداشت سردبیر) توسط جنبش YES با سوسیال دموكراسی تشكیل شود. رئیس جمهور حتی به عنوان عضو سابق CSSD از حامیان دولت فعلی است که موفقیت انتخاباتی وی توسط ائتلاف های راست گرایانه تهدید می شود.

هتمن نتولیکی سخنان خود را از روی صندلی بلند کرد. وی در واکنش خود ، حتی نخست وزیر بابیش را “بی نظم” و جنبش خود را بله به عنوان “یک پروژه یکبار مصرف فوق العاده پوپولیستی مبتنی بر قانون یک نفره” خواند.

“اگر به طور تصادفی (حتی اگر پیش بینی نکنم) یک نامزدی مشترک CSSD و YES در انتخابات پارلمانی امسال وجود داشته باشد ، دیگر جایی برای من در سوسیال دموکراسی وجود نخواهد داشت. اصولاً من هرگونه اتحاد در لیست کاندیداها با یک جنبش فوق پوپولیستی با جبهه ای آشفته را رد می کنم. کاپیتان نتولیکی در فیس بوک نوشت: “یک حزب چپ دموکراتیک مبتنی بر ارزش هایی با تاریخ غنی ، که اعضای آن در مبارزه با همه رژیم های توتالیتر در قرن 20 شرکت داشتند ، نباید آینده خود را با یک پروژه تجاری یک بار مبتنی بر سلطه یک نفره ترکیب کند.” .[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *