سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

نیم سال بدون خانواده. آزمایشات خانه سالمندان برای خوش آمدگویی و واکسیناسیون

[ad_1]

خانم ماری گفت: “من می ترسم که او را بگیرم ، هنوز نمی خواهم به آنجا بروم.” محدودیت های ترافیکی و ممنوعیت بازدید از خانه بسیار دشوار است. آزمون او روز پنجشنبه منفی بود. همچنین در تست یکی دیگر از ساکنان خانه ، خانم آنا ، یک ویرگول ظاهر شد. زن مسن گفت: “مدت زمان طولانی است. من نمی توانم به جایی بروم ، حداقل آزمایش منفی است ، بنابراین من آرام ترم.” ماری از اولین کسانی است که منتظر آزمایش آنتی ژن است. او می گوید همه گیری خواستار او ، به ویژه روان او است. او از این بیماری و عواقب جدی احتمالی می ترسد. او بیش از نیم سال بود که خانواده اش را به دلیل قرنطینه با او و سپس با اعضای خانواده ندیده بود. اکنون دوباره به دلیل محدودیت های منطقه. ” او از این بابت ناراحتم. “

در حال حاضر ، نه ده مشتری در یک خانه سالمندان در Polichka زندگی می کنند ، که بیش از یک سوم آنها قبلاً واکسینه شده اند. تاکنون 12 نفر از ساکنان خانه از کوید عبور کرده اند اما متأسفانه یکی از مراجعه کنندگان به این بیماری تسلیم شده است. تا زمانی که مراقبان برای آزمایش های منظم مراجعه می کنند ، این مورد در مورد افراد مسن صدق نمی کند. به همین دلیل نیکوکار و اهداکننده Jan Smejkal از Litomysl ، به همراه شرکت لهستانی Medesa ، تصمیم گرفتند ده ها آزمایش رایگان در خانه انجام دهند. این یک پروژه منحصر به فرد در کشور است ، جایی که آزمایش بدون بیمه درمانی و کمک های دولتی “عبور می کند”.

مدیر خانه پاول براندایس توضیح می دهد: “ما وضعیت خانه خود را به خوبی مدیریت می کنیم ، همه اقدامات بهداشتی را دقیقاً دنبال می کنیم و دقیقاً همه موارد را کنترل می کنیم” او متوجه بار روانی سالمندان است. Brandeis ، كه از اهداكنندگان كيفات آزمايش بسيار سپاسگزار است ، گفت: “يك تست منفي مي تواند حالت ذهني سختي را در ذهن همه تخفيف دهد.” Jan Smejkal همچنین در پشتیبان تأسیس یک مرکز خودآزمایی در باشگاه تئاتر Polichka است. وی آزمایش برای سالمندان را مهم می داند ، زیرا هر نتیجه منفی باعث آرامش خاطر آنها می شود.

“افراد می توانند با نتیجه منفی آزمایش ، از نظر روحی راحت شوند. برای افراد مسن این دوره بسیار چالش برانگیز است ، ترس و روان بد چیز خاصی نیست. برای افراد مسن مانند این است که وقتی فردی توده ای از بدن خود را پیدا می کند ، برای آزمایش می رود و توده خوش خیم از آن خارج می شود. فقط یک آرامش ذهنی عالی ، حتی برای یک هفته ، که کمی خوش بینی به زندگی اضافه می کند. من فکر می کنم چنین آزمایشاتی باید مدتها در همه خانه ها برای سالمندان انجام می شد و مهمترین چیز این است که باید به طور منظم انجام شود. ” او برای آزمایش خود با شرکت Polička همکاری می کند ، که آزمایشات کیفی را تأمین می کند. رویکرد یان اسمایکل در مورد مارتین کلپارنیک از پولیشکا اظهار داشت: “ما بسیار خوشحالیم که در حال حاضر افرادی هستند که سعی در یافتن راه حلی دارند و منتظر آنچه برای دیگران باقی مانده نیستند.”

(آیک ، خنده)[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *