سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

موضوع: ممکن است هیچ یک از میلیارد ها مورد نباشد

[ad_1]

مشخص شد که نامزدها نمی توانند مناطق باشند ، بلکه ارائه دهندگان مستقیم خدمات بهداشتی هستند. “ما از تابستان سال گذشته با دولت در مورد برداشت وجوه از React EU بحث کرده ایم و هرگز نشنیده ایم که مقامات محلی و منطقه ای نمی توانند کاندیداهای واجد شرایط باشند. این اطلاعات در اوایل هفته گذشته ارائه شد “. رئیس جمهور مارتین نتولیکی گفت.

دولت منطقه می خواست این پول را در پروژه های فعلی مراقبت های بهداشتی سرمایه گذاری کند. به طور خاص برای ساخت اتاق های اورژانس جدید در بیمارستان های Orlickoústecká و Pardubická ، ساختمان بیمارستان در Moravská Třebová و ایستگاه های نجات در Seč و Vysoké Mýto. مشکل این است که زمین و ساختمان متعلق به امکانات پزشکی نیستند ، آنها از املاک منطقه استفاده می کنند.

“برای ما ، این عارضه ای است که در مدیریت بیمارستان ها با آن روبرو هستیم ، بنابراین درخواست توسط بیمارستان در منطقه Pardubice یا سازمان های اهدا کننده ما در مورد بیمارستان برای مراقبت های بعدی در Moravska Trebova ارسال می شود ، “Netolický توضیح داد.

بیمارستان در منطقه پردوبیس ، که شامل هر پنج بیمارستان منطقه ای است ، یک شرکت سهامی است. مالک 100٪ منطقه پردوبیس است. این امر برای بیمارستان پس از درمان در موراوسکا ترشبووا ، که یک سازمان اهدا کننده منطقه ای است ، و خدمات نجات پزشکی در منطقه پردوبیس مشابه است.

به گفته مدیر ، ساختار سازمان های بهداشتی درمانی بسیار پراکنده است. “در برخی مناطق ، بیمارستانها سازمانهای اهدا کننده و در سایر شرکتهای سهامی هستند. ما در مورد یک کارگروه مشترک برای مذاکره با وزارت توسعه منطقه ای توافق کرده ایم تا همه چیز در اسرع وقت روشن شود. “

در ابتدا ، وی در مورد امکان برداشت حداکثر سه میلیارد کرون از برنامه صحبت کرد. فرماندار گفت: اگرچه انتظار ما شرایط بهتری نسبت به محاسبات اولیه بود ، اما وقتی مجبور شدیم این پروژه های بزرگ بهداشتی را فقط از بودجه منطقه تأمین كنیم ، این نتیجه خبر خوبی و در عین حال حداكثر ممكن است. ادعا می شود که امکان مذاکره در مورد بودجه بیشتر برای منطقه پردوبیس وجود ندارد. نتولیکی افزود: “مناطق دیگر یا بیمارستان های آموزشی نیز باید از این بودجه بهره مند شوند.”

بیشترین تقاضای مالی که دولت منطقه در حال آماده سازی آن است ، پذیرایی مرکزی در بیمارستان پردوبیس است. رومن لینک ، معاون استاندار در امور سرمایه گذاری گفت: “تاریخ اتمام یک چوبه دار است ، اما قطعاً غیر واقعی نیست.” این منطقه می تواند تا 500 میلیون برای یک اورژانس جدید دریافت کند ، که نیمی از آن توسط شهرداری برای بیمارستان موراویان-تربیک محاسبه شده است. 150 میلیون تاج برای ساخت درآمد مرکزی در اوستی باید هزینه می شد.

حداکثر 1 میلیارد یورو برای جمهوری چک

میزان بودجه پروژه React برای سال 2021 در اواخر اکتبر سال گذشته توسط کمیسیون اروپا اعلام شد. “برای جمهوری چک این مبلغ 838 میلیون یورو است. در کل ، باید حدود یک میلیارد یورو برای دوره 2021 تا 2022 دریافت کند “. سخنگوی وزارت توسعه منطقه ای ، ویلم فرچک گفت.

پیشنهاد برای تخصیص یارانه ها در دست بحث است. فرچك گفت: “مرجع برنامه برنامه عملياتي منطقه اي يكپارچه ، نظرات همه شركا را ارزيابي كرده و پيشنهاد نهايي را به فوري به كميسيون اروپايي ابلاغ مي كند تا سپس بتواند آن را براي تأييد رسمي به بروکسل بفرستد.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *