سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

موضوع: شاید هر شخص سوم در منطقه دچار نگرانی شده باشد

[ad_1]

“فکر می کنم کار ما تمام شده است. در اواسط ژانویه ، تمام خانواده به رختخواب رفتند. خوشبختانه برای ما مشکل نبود ، ما از آن صعود کردیم. ما حتی آزمایش هم نشدیم. “گفت دانا لینكوا از یك روستای واقع در منطقه چرودیم.

همه خوش شانس نبودند. از موارد گزارش شده ، حدود 20 درصد از افراد دوره متوسط ​​تا شدید دارند ، برای 691 نفر از ساکنان منطقه این بیماری پیامدهای مهلکی دارد. به احتمال زیاد تعداد واقعی مرگ های پوکی بیش از هزار مورد است. بسیاری از مبتلایان بدون آزمایش در خانه یا در خانه های بازنشستگی مرده اند. این با داده های ملی در مورد مرگ و میر سال گذشته تایید شده است.

داده های دنیک نشان می دهد که هیچ شهرداری در منطقه از تاجگذاری نجات پیدا نکرده است. روزانه حدود 500 فرد آلوده دیگر در منطقه وجود دارد.

و جالب اینجاست که این اپیدمی کمی بیشتر از شهرها بر حومه شهر تأثیر می گذارد. اگرچه این آمار از برخی جهات گمراه کننده است ، همانطور که از مورد دهکده کوچک آننسکا استودانکا در منطقه Orlické Ostí مشاهده می شود. طبق گزارش وزارت بهداشت ، 41 نفر ، یعنی. تقریباً هر چهارم ساکنان از ابتدای شیوع بیماری در 173 ساکن این روستا آلوده شده اند. بنابراین ، این دهکده بیشتر در منطقه پردوبیسه تأسیس شده است.

با این حال ، این یک عامل مهم است – یک موسسه اجتماعی محلی با حدود هفتاد مشتری ، که قبلاً در جریان موج بهار اپیدمی با عفونت گسترده روبرو بود.

“تقریباً 30 مشتری در آنجا سرپرست ما هستند ، سه نفر حتی درگذشتند. او تعداد زیادی را با شماره های آلوده حذف کرد. حداقل افراد آلوده در میان اهالی روستا وجود داشت. “، معاون شهردار روزنه موتلووا گفت.

حالت مخالف ، به عنوان مثال ، بوروشوف نزدیک است ، جایی که فقط سه نفر به آن آلوده شده اند. به عبارت دیگر ، فقط هر 60 امین ساکن روستا.

از بین شهرهای بزرگ منطقه ، لیتومیسل قهرمانی رسوا را برگزار می کند. در میان شهرهایی که بیش از 10 هزار نفر سکنه دارند ، این هفتمین شهر تاسیس شده در جمهوری چک است. هر هشتم فرد در آنجا به این بیماری مبتلا شده است. سایر شهرهای منطقه بهتر هستند ، اما به طور قابل توجهی نیستند.

تاج به همه جا پخش می شود. با این حال ، از داده های دنیک مشخص است که کمربند آسیب دیده تاکنون در اطراف قسمت مرکزی منطقه از شمال به جنوب کشیده شده است ، از غرب با پردوبیس و از شرق با لیتومیشل همسایه است. برعکس ، یک سوم شرقی منطقه و همچنین مناطقی در امتداد مرز غربی ، تاکنون کمتر تحت تأثیر قرار گرفته اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *