سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

موضوع: دامنه ها با نادیده گرفتن ممنوعیت ، مردم را پایین آورده اند

[ad_1]

پیست اسکی در هلینسکو با نوار هشدار دهنده “بدون ورود – زمین خصوصی” هم مرز است. اما اکثر مردم متوجه این موضوع نمی شوند. “روز شنبه ما در پیست اسکی هلینکا با کودکان بسیار سرگرم شدیم. هزینه پارکینگ یکصد کرون است که ما از پرداخت آن خوشحال خواهیم شد و از این طریق حداقل چیزی را به عمل خواهیم آورد. “

وی نظیر اکثر والدینش درباره اقدامات دولتی نظری مشابه دارد – وی این کار را بی معنی می داند. “مردم به سوپرمارکت ها می روند اما در هوای تازه نیستند؟ وی گفت: “من واقعاً این را نمی فهمم و امیدوارم كه دولت هرچه سریعتر آن را تغییر دهد.”

توپ های برفی در حال کار هستند

پیست اسکی Czkowice در پایان سال با بچه های سورتمه و سینه پر شد. ده ها نفر از پایان سال در برف لذت بردند. پیست اسکی در kovenkovice در کوههای Orlike مردم را از سراسر منطقه جذب می کند. پاول موتیچکا از سوویتوی توضیح می دهد: “در کشور ما برفی وجود ندارد ، بنابراین ما به کوهستان رفتیم تا برای کودکان برف بگیریم.” بنابراین ، اگرچه آسانسورها به دلیل اقدامات دولت متوقف شده اند ، اما باند فرودگاه ها همچنان اشغال شده است.

توپ های برفی همچنین برف فنی می ریزند و هیچ چیز سرگرمی در برف را مختل نمی کند. “شیب قابل دسترسی است و ما به مردم اجازه می دهیم سورتمه سواری کنند. گرچه آنها در آنجا مشکلات زیادی برای ما ایجاد می کنند ، اما در توده های برف پناهگاه ایجاد می کنند ، اما ما آنها را حل نمی کنیم. ” چرنی افزود: “در Cenkowice اسکی کنید. در دامنه ها برف زیادی وجود دارد. اکنون می توانیم بالابرها را پاک کنیم.”

دامنه ها برای مسافرت با سورتمه و سنگفرش در استراحتگاه محبوب زمستانی Dolni Morava قابل دسترسی هستند ، جایی که گردشگران می توانند از تله کابین Sněžník نیز استفاده کنند. Cloud Trail نیز هر روز ، از ساعت 10 صبح تا 3:30 بعد از ظهر در دسترس است. برخی از رستوران های این استراحتگاه نیز پنجره های سرویس باز دارند.

در جیمراموف ، جایی که مردم پولیچکا معمولاً به اسکی می روند ، ورود به دامنه ممنوع است. مدیران منطقه از مردم می خواهند هنگام برف روی برف قدم نگذارند. “امسال وضعیت بسیار چالش برانگیزی است ، هوا به هیچ وجه خوب نیست ، زیرا برف می تواند تا منفی چهار درجه برسد. علاوه بر این ، برف مصنوعی بسیار گران و طاقت فرساست. ما امیدواریم که به لطف توجه مردم بتوانیم پیست را آماده کرده و تا آنجا که ممکن است ، استراحتگاه را افتتاح کنیم “، به پتر چلوبنا از پیست اسکی در جیماموف خبر داد.

اپراتورهای پیست اسکی در منطقه پردوبیس در حال حاضر میلیون ها تاج از دست می دهند.

امسال یک فاجعه است

دولت در حال مذاکره برای جبران خسارت است ، اما سوال این است که آیا کافی خواهد بود؟ تجارت اسکی چک در حال آماده سازی است تا فصل اسکی را با حداکثر پانزده میلیارد کرون خفه کند. امسال برای این تجارت فاجعه است. زمستان گذشته نسبتاً گرم بود و ویروس کرونا در فصل بهار رشد کرد و مسیرها زودتر بسته شد. “در طول سال ، عملیات در تفرجگاه های کوهستانی 40٪ کاهش فروش را گزارش کرد. فصل تابستان او را نجات نداد. برای کل سال 2020 ، تجارت داخلی اسکی می تواند تقریباً 30 میلیارد کرون فروش را از دست بدهد “، اقتصاددان لوکاس کوواندا توضیح می دهد. برای بسیاری از اقامتگاه های کوهستانی و عملیات مربوط به آن ، وضعیت فعلی می تواند واقعاً منحل شود.

رابرت ووچاک: ما مسئول جراحات نیستیم

بسیاری از خانواده های دارای فرزند دوره ای را از تعطیلات تا پایان سال با سورتمه و ساق بلند در پیست اسکی در هلینسکو سپری کردند. رابرت ووكاك از باشگاه اسكی محلی هلینسكو گفت ، حتی ممنوعیت قابل توجه ورود به زمین خصوصی مانع آنها نمی شود.

صدها بازدید کننده از دامنه در اوایل سال جاری ممنوعیت ورود را نادیده گرفتند. آیا به هر طریقی می شد اعتصاب کرد یا چشمانتان را بستید؟
ما افسر پلیس نیستیم که جریمه کنیم و شبانه روز از شیب محافظت کنیم. زمین خصوصی است ، ورود به این کشور ممنوعیت مناسبی دارد ، بنابراین ما مسئولیت جراحات و سرقت ها را بر عهده نمی گیریم. از طرف دیگر ، من می فهمم که مردم علی رغم اقدامات غیرضروری دولت ما ، می خواستند آخر هفته های خود را در هوای تازه سپری کنند.

این مربوط به دهانه پارکینگ است که به آن پیوسته اید.
این ضروری بود زیرا خطر سقوط ترافیک در مسیر مجتمع وجود داشت. ما این مرحله را به لطف همکاری عالی و مداوم پلیس با هلینکا و مدیریت دفتر شهردار برداشته ایم. هیچ راه دیگری وجود نداشت.

صحبت از جراحات و سرقت ها ، آیا اتفاق جدی افتاده است؟
تا آنجا که من می دانم ، برخی از نوک سینه ها از بین رفته اند و خوشبختانه فقط جراحات جزئی وجود دارد.

برف فنی احتمالاً بسیاری از سنگهای کوچکی را که مخروط ها و سورتمه ها روی کفش هایشان می گذارند از بین می برد. احتمالاً به همین دلیل است که اسکی بازان به شما مراجعه نمی کنند ، درست است؟
فقط یک اسنوبورد را دیدم که از شیب پایین پایین می آید.

دولت با رژیم در پیست های اسکی مذاکره خواهد کرد. بنابراین امیدواریم که ما به حالت عادی برگردیم. آیا قصد دارید در روزهای آینده از توپ های برفی استفاده کنید؟
بله ، این هفته باید شروع به یخ زدگی کند ، بنابراین ما می خواهیم از چهارشنبه تا یکشنبه برف را شروع کنیم. در این مرحله ، قطعاً پیست اسکی را با تمام جدیت از دسترس خارج خواهیم کرد. (رون)[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *