Add your content here
Add your content here

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

موسسه پزشکی Jevicek پیش بینی می کند 50 میلیون سرمایه گذاری کند

[ad_1]

فرماندار مارتین نتولیکی گفت: “در سال های اخیر ، ما در چراغ های جلوی چوبی ، تبدیل غرفه کودکان سابق به غرفه ریه برای توان بخشی ، تعمیر سقف غرفه پذیرایی و عایق بندی غرفه S برای تقریبا 100 میلیون تاج سرمایه گذاری کرده ایم.” . Pavilion S نیز از داخل به روز خواهد شد.

“ما می خواهیم تاسیسات بهداشتی جدیدی را كه مستقیماً مربوط به اماكن فردی است ، بسازیم ، از جمله مدرنیزاسیون كامل محوطه و تأسیسات فنی و عملیاتی كاركنان. بخشی از سرمایه گذاری اصلاح وضعیت اضطراری سقف غرفه است. ” در حین بازسازی ، شرکت باید حفاظت فرهنگی از ساختمان را در نظر بگیرد. “م instسسه تخصصی پزشکی در جویکو یک مجموعه منحصر به فرد است ، ساختمانهای آن که از سال 1913 تا 1926 ساخته شده اند ، از سال 2016 به عنوان یک بنای فرهنگی محسوب می شوند. در طول بازسازی ما باید عناصر داخلی با ارزش را حفظ کنیم. به همین ترتیب ، در صورت بازسازی بیشتر پنجره ها و درها ، در عایق بندی ساختمان صرفه جویی کردیم. در مواردی که این امکان وجود نداشت ، نسخه های دقیق برای حفظ شخصیت کل ساختمان ساخته شد “، معاون مدیر رومن لینک توضیح داد.

موسسه Jevíč خدمات بهداشتی در زمینه بیماری های پنومولوژیک ، توانبخشی پزشکی پنومولوژیک و حرکتی و تشخیص و درمان سل ارائه می دهد. این اتاق 176 تخت برای درمان بیماران بستری در بیمارستان و مجموعه ای از کلینیک های تخصصی دارد. “با توجه به وضعیت اپیدمی و تعلیق عملیات برنامه ریزی شده ، کار موسسه توانبخشی بسیار محدود است ، که در اقتصاد منعکس می شود. این مرکز در تلاش است تا حداقل تا حدی اقدامات را با آزمایش و واکسیناسیون در مرکز واکسیناسیون منطقه ای جایگزین کند ، و در اینجا نیز درمان بیماران با بیماری شدیدتر آغاز می شود “.

پس از لغو برنامه ریزی شده مراقبت های انتخابی ، این موسسه ممکن است به زودی به زندگی عادی خود برگردد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *