سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

موسسه پزشکی Jevicek پیش بینی می کند 50 میلیون سرمایه گذاری کند

[ad_1]

فرماندار مارتین نتولیکی گفت: “در سال های اخیر ، ما در چراغ های جلوی چوبی ، تبدیل غرفه کودکان سابق به غرفه ریه برای توان بخشی ، تعمیر سقف غرفه پذیرایی و عایق بندی غرفه S برای تقریبا 100 میلیون تاج سرمایه گذاری کرده ایم.” . Pavilion S نیز از داخل به روز خواهد شد.

“ما می خواهیم تاسیسات بهداشتی جدیدی را كه مستقیماً مربوط به اماكن فردی است ، بسازیم ، از جمله مدرنیزاسیون كامل محوطه و تأسیسات فنی و عملیاتی كاركنان. بخشی از سرمایه گذاری اصلاح وضعیت اضطراری سقف غرفه است. ” در حین بازسازی ، شرکت باید حفاظت فرهنگی از ساختمان را در نظر بگیرد. “م instسسه تخصصی پزشکی در جویکو یک مجموعه منحصر به فرد است ، ساختمانهای آن که از سال 1913 تا 1926 ساخته شده اند ، از سال 2016 به عنوان یک بنای فرهنگی محسوب می شوند. در طول بازسازی ما باید عناصر داخلی با ارزش را حفظ کنیم. به همین ترتیب ، در صورت بازسازی بیشتر پنجره ها و درها ، در عایق بندی ساختمان صرفه جویی کردیم. در مواردی که این امکان وجود نداشت ، نسخه های دقیق برای حفظ شخصیت کل ساختمان ساخته شد “، معاون مدیر رومن لینک توضیح داد.

موسسه Jevíč خدمات بهداشتی در زمینه بیماری های پنومولوژیک ، توانبخشی پزشکی پنومولوژیک و حرکتی و تشخیص و درمان سل ارائه می دهد. این اتاق 176 تخت برای درمان بیماران بستری در بیمارستان و مجموعه ای از کلینیک های تخصصی دارد. “با توجه به وضعیت اپیدمی و تعلیق عملیات برنامه ریزی شده ، کار موسسه توانبخشی بسیار محدود است ، که در اقتصاد منعکس می شود. این مرکز در تلاش است تا حداقل تا حدی اقدامات را با آزمایش و واکسیناسیون در مرکز واکسیناسیون منطقه ای جایگزین کند ، و در اینجا نیز درمان بیماران با بیماری شدیدتر آغاز می شود “.

پس از لغو برنامه ریزی شده مراقبت های انتخابی ، این موسسه ممکن است به زودی به زندگی عادی خود برگردد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *