سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

مورد: بحران داخلی در سویتوی. پزشکان می روند

[ad_1]

“پزشکان به بخش داخلی بیمارستان سوویتوی آمدند. این عزیمت ها از اواخر سال گذشته آغاز شد و تا امروز ادامه دارد ، در حالی که در مجموع 5 پزشک استعفا داده اند. “

مدیریت بیمارستان های منطقه ای باید به سرعت وضعیت بحرانی را حل کند. مذاکرات در حال حاضر در جریان است. “همچنین این امکان وجود دارد که برخی بیماران از حوضه آبریز بیمارستان Svitavi از Litomyšl استفاده کنند. همچنین ممکن است برای تقویت بخش داخلی بیماران ، کلینیک های داخلی سرپایی را محدود کرد. ” سپس پزشکان کلینیک های سرپایی در بیمارستان شروع به کار می کنند. کاهش تعداد تختخواب نیز مستثنی نیست.

به گفته دنیک ، دو پزشکی که از منطقه Rihnov می آمدند مجبور شدند دوره کارآموزی را در Svitavi ترک کنند. متعاقباً پزشکان دیگری فارغ التحصیل شدند. واکلاو پنجم ، که همچنین به دنیک در مورد مشکلات بیمارستان اطلاع داد ، گفت: “بخش از نظر کارکنان سقوط کرده است ، همچنین هیچ پرستاری وجود ندارد و احتمالاً دوباره با هزینه لیتومیول خواهد بود.”

روز گذشته مدیریت بیمارستانهای منطقه تأیید کرد که واقعاً مشکلات پرسنل بخشها را برطرف می کند.

“در بیمارستان ها ، اوضاع اطراف ویروس کرونا به تدریج آرام می شود و مراقبت ها آرام آرام به رژیم دیگری غیر از تخمک بازمی گردند. با این حال ، بخشهایی که طی ماههای اخیر بسیار در معرض دید قرار گرفته اند ، مانند طب داخلی ، با یک چالش جدید روبرو هستند. پیراپزشکان خسته شده اند و بسیاری از آنها ترجیح می دهند به بخش سرپایی مراجعه کنند “. کاترزینا سمرادووا ، سخنگوی بیمارستان در منطقه پردوبیس گفت.

علاوه بر این ، دیگر در بیمارستان سوویتوی مخفی نیست که کارآموز اصلی در حال بررسی استعفا و استعفا است. ممکن است اتفاق بیفتد که در وضعیت فعلی حفظ کار استاندارد بخش داخلی در تعطیلات تابستانی امکان پذیر نباشد. و راه حل این نیست که تعداد خدمات برای پزشکان موجود افزایش یابد. در همان زمان ، بخش Svitavi وضعیت بیمارستان را در پایان سال گذشته به مدیریت بیمارستان اطلاع داد. “بیمارستان در منطقه پردوبیس از اوضاع اطلاع دارد. ما در حال حل آن هستیم ، در حال حاضر از طریق کمک متقابل بین بیمارستان ها و فعالیت های استخدام. تلاش های ما ارائه مراقبت های مقرون به صرفه و به حداقل رساندن تأثیر آن بر بیماران است. ” به گفته وی ، باید در پایان هفته آینده پس از مذاکره با پزشکان و مدیریت مشخص شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *