سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

منطقه گفت ، ما به بیمارستان لیتومیسل اعتماد داریم

[ad_1]

کاملاً مشهور است که تابلوی مورد نظر سالهاست که بر فراز بیمارستان در Litomysl معلق است. طبق مطالعه ای در سطح شهر ، افراد زیر 29 سال بیشتر اوقات از در دسترس بودن خدمات بهداشتی راضی هستند ، در حالی که افراد بین 40 تا 59 سال خلاف این را احساس می کنند. “رضایت محدودیت دامنه خدمات بیمارستان را کاهش می دهد ، که عمدتا در نقض بخشهای فردی طنین انداز است. ساکنان همچنین فاقد دندانپزشک و کلینیک تخصصی سرپایی هستند. “” میشله وویاچک سخنگوی دفتر شهردار لیتوانی گفت.

سرمایه گذاری در بیمارستان های منطقه ای حتی در زمان شیوع بیماری پوستی کاملاً در حال انجام است. مدیریت بیمارستان ها اطمینان می دهد که در آینده به litomishki اعتماد خواهد کرد. بیمارستان در منطقه پردوبیس برای توسعه امکانات خود تقریباً نیم میلیارد درآمد دریافت کرد. تزریقات مالی نیز در بیمارستان Litomyšl اعمال می شود ، جایی که این منطقه طی دو سال گذشته تقریبا 100 میلیون کرون سرمایه گذاری کرده است. “آخرین بار سی تی اسکن جدید است – توموگرافی رایانه ای برای 17 میلیون تاج یا خرید دو دستگاه اشعه ایکس با اشعه ایکس ، که هر یک نشان دهنده سرمایه گذاری شش میلیون کرون است. همه آنها توسط دستگاه های سونوگرافی که اخیراً خریداری شده اند ، تکمیل شدند. ” تبادل فناوری های جدید در بیمارستان Litomyšl با CT جدید تقریباً کامل است. آنها همچنین دارای تجهیزات جدیدی در بخش عفونی-تشخیصی هستند و در اتاق های عمل یک میز عمل مدرن وجود دارد. “در Litomyšl ما خرید دو دستگاه تهویه ریه را به مبلغ 1.2 میلیون از منابع خود تأمین مالی كردیم. ما همچنین لیزر شبکیه را به قیمت 4.5 میلیون کرون یا دستگاه بیهوشی خریداری کردیم. ” در Litomyšl ، این منطقه همچنین در مراکز سرمایه گذاری برای کارمندان و بیماران سرمایه گذاری می کند. امسال بازسازی داخلی با تعویض سقف مونوبلاک دنبال شد.

نورولوژی محلی ، که مراقبت از بیماران سکته مغزی در قسمت شرقی منطقه را فراهم می کند ، نقش مهمی در مراقبت از بیمار دارد. در این سال ، این بخش به مدت 5 سال دیگر از وضعیت یک مرکز مراقبت بسیار تخصصی دفاع کرد. بخش ارتوپدی یا چشم پزشکی “Litomyšl” نیز شناخته شده است ، جایی که بیماران از سراسر منطقه به آنجا می روند. تجهیزات و آزمایشگاه های جدید در آینده نزدیک منتظر هستند.

کمبود نیرو

با این حال ، بیمارستان های منطقه پردوبیس نیز با کمبود پرسنل روبرو هستند. “وضعیت بیمارستانهای کوچک در دراز مدت دشوار است. حتی قبل از ویروس کرونا ، در بیمارستان ها کمبود پرستار یا پیراپزشک وجود داشت. همه گیری مراقبت های بهداشتی به جذابیت اضافه نکرد. با این حال ، در Litomysl ما توانستیم کارکنان جدیدی را برای تعدادی از بخش ها بدست آوریم. “

نگرانی در مورد آینده بیمارستان سالهاست که در Litomysl ادامه دارد. بنابراین ، این شهر حتی اگر منطقه ای باشد از بیمارستان پشتیبانی می کند. “از طریق صندوق سرمایه گذاری توسعه بهداشت و درمان در منطقه Litomysl و با همکاری سایر اهدا کنندگان ، تجهیزات جدیدی را برای بیش از نیم میلیون کرون برای آزمایشگاه خریداری کردیم. در بهار گذشته ما تجهیزات حفاظتی ، ضدعفونی کننده و از طریق صندوق برای خرید دستگاه ضدعفونی کننده 156 هزار تاج در اختیار بیمارستان قرار دادیم. ما همچنین به راه اندازی مرکز واکسیناسیون کمک کردیم. “، شهردار Litomy Mayorl ، دانیل بریدل ، گفت. این شهر علاوه بر کمک مالی برای خرید تجهیزات ، به پزشکان نیز کمک می کند و می تواند آپارتمانهای شهری را به آنها اجاره دهد. “ما همچنین در اعتراض به سرکوب برنامه ریزی شده جراحی از پزشکان حمایت کردیم و از آنها دفاع کردیم. ما به بیمارستان کمک می کنیم و همیشه سعی می کنیم پیراپزشکان محلی و پزشکان را در خود جای دهیم. ” با این حال ، مردم پیشنهاد کردند که بیمارستان بیمارستان را تحویل بگیرد. اما طبق گفته شهردار ، این کاملا غیرواقعی است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *