سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

منطقه پردوبیس می خواهد واکسیناسیون را به دست خود بگیرد. اطلاعات اجباری است

[ad_1]

“متاسفانه ، دوباره ما اطلاعات زیادی در مورد دوره واکسیناسیون فقط از طریق رسانه ها داریم. بدیهی است که ما نمی دانیم دولت در مناطق چه می خواهد ، زیرا استراتژی ملی تاکنون فرض می کند که مناطق فقط باید مراکز واکسیناسیون را در منطقه انتخاب کنند. “

مناطق دیگر نیز به کمبود اطلاعات از ایالت و تعاریف نامشخص صلاحیت ها در استراتژی ملی واکسیناسیون اشاره می کنند. تعداد واکسن ها و زایمان ها به مناطق خاص نیز مشکل ساز است.

یک استراتژی منطقه ای در حال ظهور است

“تجربه توزیع تجهیزات محافظتی به ما می گوید که ما باید مستقل از کشور آماده شویم. به همین دلیل استراتژی واکسیناسیون منطقه ای خود را که به مراحل جداگانه واکسیناسیون تقسیم می شود ، ایجاد خواهیم کرد تا در شرایط منطقه ای خود ، از جمله نیاز به مکان ، امکانات ، تجهیزات و ظرفیت کارکنان ، آماده شویم. “

استاندار انتظار دارد در جلسه انجمن مناطق جمهوری چک روز سه شنبه با نخست وزیر و وزیر بهداشت اطلاعات بیشتری کسب کند.

به گفته معاون فرماندار بهداشتی میهلا ماتوشکووا ، توجه به این نکته ضروری است که اکنون این استراتژی فقط برای یک نوع واکسن قابل استفاده است. ماتوشکووا توضیح داد: “در حال حاضر ، ما فقط با واکسن های Pfizer سر و کار داریم ، که برای آنها باید ذخیره سازی و کاربری نسبتاً پیچیده را در نظر بگیریم.”

پیراپزشکان ، بیماران ، سالخوردگان. بیشتر

واکسن های فایزر به طور عمده برای واکسیناسیون متخصصان مراقبت های بهداشتی ، بیماران مزمن بستری در بیمارستان های بالای 65 سال و در خانه های سالمندان استفاده می شود. “با گذشت زمان ، به محض تأیید و تحویل واکسن های کشور سوم ، استراتژی باید دوباره به روز شود. با این حال ، استراتژی ما باید برای حداکثر ظرفیت ممکن آماده شود. هدف ما واکسیناسیون هر چه بیشتر شهروندان در اسرع وقت است “.

واکسیناسیون در منطقه از 31 دسامبر در بیمارستان پردوبیس در حال انجام است و فقط بهاران از پنج بیمارستان منطقه و خدمات فوریت های پزشکی مبتلا است. ماتوچکووا توضیح داد: “در رابطه با شروع تدریجی واکسیناسیون سایر گروه های دارای اولویت ، ما مجبور خواهیم بود مراکز بیشتری را هم در محل بیمارستان های خود ایجاد کنیم و به عنوان مثال ، با استفاده از مدارس پزشکی متوسطه”.

مراکز بیشتری در نظر گرفته شده است

به دنبال آن ایجاد مراکز واکسیناسیون در مقرهای پانزده شهرداری با اختیارات گسترده ، با محاسبه دولت منطقه ای در نظر گرفتن وسعت شهرهای پردوبیس و چرودیم.

“ما چهارشنبه موضوع را با شهردار در میان خواهیم گذاشت. من درباره عناصر اصلی در پایان سال زیاد صحبت کردم ، “رئیس جمهور نتولیکی اضافه کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *