سایت خبری قاصدک

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

مصاحبه: تاکنون تیم های سیار فقط خانه سالمندان را واکسینه می کنند

[ad_1]

چگونه آنها با آماده سازی مراکز واکسیناسیون در سایر شهرهای منطقه پردوبیس کنار می آیند؟
هدف ما ایجاد فضاهای پایدار در طی دو هفته است. فرقی نمی کند که مستقیماً در بیمارستان ها باشد یا خارج از آنها. هر کجا بیمارستان اورژانس داشته باشیم واکسینه می شود. در اوستی ناد اورلیکی ، Chrudim و Litomysl به دلیل محدودیت مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها خالی خواهند بود. با این حال ، ما تصور می کنیم که مراقبت های انتخاباتی باز خواهد گشت و البته تعداد کلینیک های سرپایی فعال نیز افزایش می یابد. به همین دلیل ما به دنبال فضاهای مناسب برای یک دوره طولانی تر هستیم. در Litomysl ، در نهایت یک ساختمان با یک کلینیک عصبی وجود خواهد داشت. در اوستی یکی از ساختمانهای با ویژگی اقتصادی است و در چرودیم ما توانستیم مکانهایی را که در ابتدا خدمات امداد و نجات در آن قرار داشت شناسایی کنیم. ما در حال تلاش برای حل این مسئله هستیم تا بتوان از مناطق تازه انتخاب شده حداقل تا 30 ژوئن برای واکسیناسیون استفاده کرد. ما نمی خواهیم مکان ها را در یک ماه جابجا کنیم ، اما آنها را در یک مکان ثابت نگه داریم.

و اما در مورد شهرهایی که هیچ بیمارستان وجود ندارد ، چه می توان گفت؟
با توجه به تعداد واکسنهایی که برای منطقه پردوبیس در نظر گرفته شده است ، ما فقط تا هفته سوم فوریه شاهد هستیم. دیگر نه. واکسن های قابل توجهی کمتر برای کل جمهوری چک وجود دارد ، به طور متناقضی ، ما موفق به مذاکره بیشتر از واکسن های ابتدای سال برای منطقه خود شدیم. مقدار واکسن برای پنج مکان کافی خواهد بود و تیم های واکسیناسیون سیار برای آن کار خواهند کرد. اما آنها برای واکسیناسیون خدمات اجتماعی بزرگ در مقیاس بزرگ طراحی خواهند شد. هیچ واکسیناسیون خانه به خانه وجود نخواهد داشت. واکسنهایی که ما داریم حتی اجازه واکسیناسیون در منزل را نمی دهد. این بدان معنی است که تیم ها خانه سالمندان یا سایر ارائه دهندگان خدمات اجتماعی را واکسینه می کنند. این اولویت دوم ماست. ما در حال حاضر تنها منطقه ای هستیم که یک بخش سرپایی کاملاً واکسینه شده داریم. هیچ یک از مناطق انجام ندادند. در جای دیگر ، آنها م vaccسسات بزرگ اجتماعی را واکسینه کردند. ما به روشی متفاوت پیش می رویم ، بخش سرپایی می تواند به ما کمک کند سایت های واکسیناسیون را حتی در مواردی که بیمارستان وجود ندارد ، گسترش دهیم. دلیل دوم این است که برای داشتن حداکثر مراقبت از بیمار ، ما باید متخصصان بهداشت و سلامت داشته باشیم.

بنابراین امکان واکسیناسیون سالمندان در خانه وجود ندارد؟
من از گفتن آن متنفرم ، اما واکسن اجازه نمی دهد آن را در اتومبیل های فریزر منتقل کنید. هنگام یخ زدایی نباید با آن اشتباه رفتار کرد. ما به دنبال واکسیناسیون از خانه ای به خانه دیگر هستیم ، مردم تماس می گیرند. از طرف دیگر ، به خود اجازه نمی دهیم علیه اطلاعاتی که درباره واکسن دریافت کرده ایم ، اقدامی انجام دهیم. و متأسفانه ، این در مورد واکسن دوم نیز صدق می کند ، که هفته آینده از Modern دریافت خواهیم کرد. به محض تصویب واکسن در اروپا که در مطب به پزشکان عمومی داده می شود و این Astra Zeneca است ، امکان واکسیناسیون از خانه ای به خانه دیگر وجود دارد.

آیا به اندازه کافی پزشک و پرستار برای مراکز واکسیناسیون خواهید داشت؟
برای عملهای هشت ساعته ، جایی که بیمارستانهای اورژانسی داریم ، پزشکان و پرستاران را دراختیار داریم. آنها همچنین علاقه مند به درگیر شدن بودند. کارکنان بیمارستان یازده تیم در منطقه پردوبیس ایجاد کرده اند. در حال حاضر ، کافی است که به محض واکسن بیشتر ، که باید از آوریل باشد ، ما مراکز واکسیناسیون را با همکاری شهرهای سراسر منطقه ، حداقل در پانزده مکان گسترش می دهیم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *